Trendyol'dan Zeiron FX50 alınır mı?

Az araştırsanız cevabı bulacaksınız aslında, alınmaz.

Bak sana şöyle söyleyeyim, PCHocasi, Donanım Arşivi gibi kanalar 15k sistemi bazen 10k ya bile veriyor ama stokları çok az oluyor.
Onları bekle sadece kasayı al 400 500 TL'ye küçük 60Hz monitör alırsın, 200 TL klavye mouse kulaklık seti alırsın. Hayat devam eder ileride, gider 144 Hz monitör de alırsın. 500 TL'ye klavye de alırsın ama paranı bu çöp şeylere harcama. Ben bilmiyordum gidip 1660 Super aldım, 2 ay sonra 8500 TL'ye 2060 verdiler.
Dedim ki keşke bekleseydim bunu alırdım, ama bir kere aldım, benim şu an monitör ve klavye mouse çöp ama hayırlısı ile bu yıl içinde kendime 165 Hz ya da 144 Hz bir monitör alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata GT 730'lu bir sistem almak mantıklı değil diye düşünüyorum. Alt tarafta oynanabilir oyunlara Apex Legends Pubg falan koymuşlar, alan kişilerin amacı zaten yorumlarda belli. Genelde küçük çocuğu olan insanlar almış, fazla "hediye" ve fazla ışık insanı cezbediyor. :)

İşlemcisi çok kötü, 3. nesil. Ayrıyetten, GT730 milattan önceden kalma bir ekran kartı. Kesinlikle alınmaz. Onun yerine Ryzen APU sistemlere bakabilirsiniz. Veya üstüne 2-3K koyup RTX 3060 sistemlere bakabilirsiniz.
Sağol zaten alınmadığını biliyordum almicaktım da ama öneriye ihtiyacım vardı biri bana sünu vr ya şunu al desinde bakiyim nasıl diye Teşekkürle

Bu fiyata GT 730'lu bir sistem almak mantıklı değil diye düşünüyorum. Alt tarafta oynanabilir oyunlara Apex Legends Pubg falan koymuşlar, alan kişilerin amacı zaten yorumlarda belli. Genelde küçük çocuğu olan insanlar almış, fazla "hediye" ve fazla ışık insanı cezbediyor. :)
Haklısın teşekkürler 😃

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı