Tronsmart Bluetooth kulaklık şarj olmuyor

Befehle

Kilopat
Yaklaşık 6 aydır Tronsmart'ın Bluetooth kulaklığını kullanıyorum, son 2 haftadır sol taraf şarj almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kez güzelce yutkunup şarj yerini üflemeyi deneyin. Tozlanma sonrasında oluştuysa düzelebilir. Sıfırlama metodu olup olmadığına kullanım kitapçığından bakıp denemenizi tavsiye ederim. Yazılımsal değildir diye düşünüyorum fakat denemekte fayda var. Bunlar düzeltmezse sizin düzeltemeyebileceğiniz bir sorun olabilir. Garanti olanaklarından yararlanmanız gerekebilir o zaman.

Bir kez güzelce yutkunup şarj yerini üflemeyi deneyin. Tozlanma sonrasında oluştuysa düzelebilir. Sıfırlama metodu olup olmadığına kullanım kitapçığından bakıp denemenizi tavsiye ederim. Yazılımsal değildir diye düşünüyorum fakat denemekte fayda var. Bunlar düzeltmezse sizin düzeltemeyebileceğiniz bir sorun olabilir. Garanti olanaklarından yararlanmanız gerekebilir o zaman.
Hocam iyice temizledim düzeldi, bu sefer sadece sol kulaklıktan ses geliyor sağ kulaklık eşleşmiyor.
Akıl sağlığımı yitirdim bu kulaklığın elinde..

Eğer sıfırlamayı denemediyseniz sıfırlamak anlık yazılımsal hatalarını düzeltebilir fakat kablosuz kulaklıkların bazılarında eşleşme problemi kronik olabiliyor.

Sıfırlamak düzeltmezse bir de kutunun şarjını tam doldurun. Kulaklığın iki kısmını da kutuya tam oturtun ve şarj olduklarından emin olun. İki tarafın da tam şarj olmasını bekleyin. Sonra yeniden deneyin. Batarya seviyesi az olduğunda da kararsızlık oluşabilir.

Bunlar da düzeltmezse belki kullanım kitapçığında eşleşme problemi için bir çözüm vardır. Varsa o çözümü uygulayın. Çözülmezse önce bir soğuk su için. Akabinde eğer varsa aldığınız yerin ürün sonrası yardımına başvurun. Yoksa verin servise, kafanız rahat olsun.

Karışık geldiyse özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı