Tronsmart Sono alınır mı?

Bütçe
310
Herkes süper diyor ama alan 2 arkadaşım da çok hızlı bir şekilde sorun yaşadı, çevremin tecrübelerine göre ben tavsiye etmem.

Yorumlar iyi, forumda tavsiye ediliyor. Alacağım galiba.
Şu anda Snopy Crazy kullanıyordum mikrofonu bozuldu ve kalitesizdi. Beni 2-3 yıl götürsün yeter.

Şu anda Snopy Crazy kullanıyordum mikrofonu bozuldu ve kalitesizdi. Beni 2-3 yıl götürsün yeter.
Hiç kaliteli gelmedi gözüme.
Tronsmart Sono harici kulaklıklar hakkında bilgim yok, başkaları belki bir şeyler önerebilir ama Tronsmart Sono modelinin oyun konusunda sizi üzeceğini sanmam. Valorant'ta yeterince iyi ses kasabiliyorum. Diğer oyunlarda denemedim. Müzik konusunda ise dediğim gibi bas konusunda zayıf ama beni etkilemiyor. Mikrofon konusuna gelirsek, fiyatına göre çok iyi bir mikrofona sahip. Çıkarıp kaybetmediğiniz sürece sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Hiç kaliteli gelmedi gözüme.
Tronsmart Sono harici kulaklıklar hakkında bilgim yok, başkaları belki bir şeyler önerebilir ama Tronsmart Sono modelinin oyun konusunda sizi üzeceğini sanmam. Valorant'ta yeterince iyi ses kasabiliyorum. Diğer oyunlarda denemedim. Müzik konusunda ise dediğim gibi bas konusunda zayıf ama beni etkilemiyor. Mikrofon konusuna gelirsek, fiyatına göre çok iyi bir mikrofona sahip. Çıkarıp kaybetmediğiniz sürece sıkıntı çıkaracağını sanmam.

Sağ olun. Veriyorum siparişi, geldiğinde inceleme de yapacağım.

iPhone kulaklığından Tronsmart Sono'ya geçtim. Bass konusunda iPhone 10 ise Sono 8'dir. En yüksek ses ayarında cızırtı, patlama gibi sorunla karşılaşmadım. 2-3 saatlik kullanımda ağrı yapmadı ama tabii kulak üstü kulaklık olduğu için çıkardıktan sonra hafif ağrı olduğunu hissediyorsunuz. Mikrofonu çok iyi. Aşağı yukarı aynı fiyatı olan Rampage kulaklıkta sesler mikrofondan karşıyor gidiyordu Sono'da sıfır ses. Bence fiyatına göre çok iyi. Eksi olarak dışarıya fazla ses vermesi diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı