Tronsmart Sono mikrofonuna kulaklık sesi gidiyor

MelihBey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tronsmart sono kulaklığını 2-3 gün önce satın aldım. Kulaklık elime ulaştı. Hiçbir sorun yok, çok güzel ve kaliteli. Sosyal'de de birçok makale mevcut hakkında. Ama benim sorunum kulaklıktaki sesin mikrofona gitmesi. Çoğu şeyi denedim değişen bir şey olmadı. Sizin de önerilerinizi almak isterim. Kulaklıktaki sesten kastım şudur: Öyle herhangi bir sadece şu diyebileceğim bir şey yok. Ne ses olursa olsun. Kulaklığa gelen tüm sesler direkt mikrofondan net bir şekilde mikrofona gidiyor. Oyun oynarken vesaire de çok sıkıntı çıkartıyor bu durum Discord üzerinden arkadaşlarımla konuşurken. Bu sorunu nasıl çözerim? Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarımda Conexant SmartAudio diye bir driver var. Silsem bile bir sonraki yeniden başlatma yaptığımda yeniden geri geliyor.
Ben aldığım dandik kulaklıkta bu sorun vardı Realtek driverlarını silip tekrar yükleyince düzelmişti.
Bu arada driveri silmeyi denedim geri yüklendiğinde sorun devam ediyordu aynı şekilde. Bir de ek olarak şöyle bir durum fark ettim. Kulaklık hoparlör olarak görünüyor ses denetiminde.
1607322875533.png

Sürücümde bir de böyle bir şey var fakat ne yaparsam yapayım Akustik Yankı İptalini açamıyorum.

1607323191303.png

Güncel

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı