Tropico 6 alınır mı?

LorrieN

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12450H - GTX 1650 - 16 GB Ram - 500 GB M.2 SSD - Excalibur G770
Meslek
Öğrenci
160 lira şu an indirimde. Sizce alınır mı? Nasıl oyun? Şehir kurma ve yönetme oyunlarını severim. Ve Türkçe yama konusunda sıkıntı çekmem değil mi?

160 lira şu an indirimde. Sizce alınır mı? Nasıl oyun? Şehir kurma ve yönetme oyunlarını severim. Ve Türkçe yama konusunda sıkıntı çekmem değil mi?
Türü seviyorsanız alınır ancak Voidu'dan almanızı öneririm hocam orada da bir sürü paketi var karışık yani ama Voidu'da;

tropico 6 el-prez Edition versiyonu var 63.60 TL indirimde onu değerlendirebilirsin bak evet yine Steam key veriyor ancak dolarla almak yerine 63.60 TL verip geri kalan paranla başka oyunlarda alabilirsin.​

Türü seviyorsanız alınır ancak Voidu'dan almanızı öneririm hocam orada da bir sürü paketi var karışık yani ama Voidu'da;

tropico 6 el-prez Edition versiyonu var 63.60 TL indirimde onu değerlendirebilirsin bak evet yine Steam key veriyor ancak dolarla almak yerine 63.60 TL verip geri kalan paranla başka oyunlarda alabilirsin.​

Voidudan alınmıyor hiçbir şekilde hata veriyor.

Voidudan alınmıyor hiçbir şekilde hata veriyor.
Sizin kartınızda sorun vardır ben indirimdeyken(Kara Cuma indirimlerinde daha yeni yani) tropico serisinin hepsini en son sürümleriyle beraber aldım (gaza gelip tropico trılogyi bile aldım Steam'de ismi tropico Reloaded ).kış indirimlerinde tekrar deneyin umarım bu sefer satın alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı