Truckers MP ProMods icin hangi DLC'ler alinmali?

You need to have the “Going East! DLC“, “Scandinavia DLC” “Vive la France ! DLC“, “Italia DLC“, “Beyond the Baltic Sea DLC“, “Road to the Black Sea DLC“, and “Iberia DLC” installed to use ProMods.

Değip değmeyeceği size kalmış hocam. TruckersMP ProMods'ta benim bildiğim bir Kirkenes popüler. Bir süre zevk veriyor ama sonra sıkıcı gelebiliyor. Harita DLC'lerini alırsanız Türkiye mapı falanda kurabilirsiniz. Singleplayer de de çok şey sunar yani. ProMods için düşünmeyin tek.

Harita DLC'lerini alman gerekli diye biliyorum. İndirimsiz değmez indirimde belki, ne kadar sevdiğine bağlı oyunu.

Şu an indirimde.

You need to have the “going east! dlc“, “scandinavia dlc” “vive la france! dlc“, “ıtalia dlc“, “beyond the baltic sea dlc“, “road to the Black sea dlc“, and “ıberia dlc” installed to use ProMods.

Değip değmeyeceği size kalmış hocam. Truckers MP ProMods'ta benim bildiğim bir kirkenes popüler. Bir süre zevk veriyor ama sonra sıkıcı gelebiliyor. Harita DLC'lerini alırsanız Türkiye mapı falanda kurabilirsiniz. Singleplayer de de çok şey sunar yani. ProMods için düşünmeyin tek.

Sağ ol.

Tüm harita DLC'lerini alman gerekiyor. Şuanda map booster(Toplu harita paketi, ekstra indirim oluyor.) + iberia DLC alırsanız 254.44 TL'ye geliyor. İndirimde şuanda, indirimler 22 Mayıs'da bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı