Truckers MP "Unsupported gamer version detected" hatası

strongTURK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben ETS 2 MP'de bu sorunu daha önce de yaşamıştım ve siteden bakarak düzeltmiştim. Ama şimdi tekrar oldu ve düzeltemedim. Bunun olmaması için ne yapmam lazım? Aşağı fotoğrafını bıraktım. Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar...
ets2 MP hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben ETS 2 MP'de bu sorunu daha önce de yaşamıştım ve siteden bakarak düzeltmiştim. Ama şimdi tekrar oldu ve düzeltemedim. Bunun olmaması için ne yapmam lazım? Aşağı fotoğrafını bıraktım. Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar...Eki Görüntüle 1154635

Steam ETS 2 özellikler betalar ve en alttaki sürüme tıkla 200 MB şey yükleyecek.
Arkadaşlar merhaba. Ben ETS 2 MP'de bu sorunu daha önce de yaşamıştım ve siteden bakarak düzeltmiştim. Ama şimdi tekrar oldu ve düzeltemedim. Bunun olmaması için ne yapmam lazım? Aşağı fotoğrafını bıraktım. Şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar...Eki Görüntüle 1154635

ya da direkt hiçbirine bas en başta.

Steam kütüphanesinden oyunun üstüne sağ tık yapalım sonra özellikler sonra betalar sonra hiçbir programa katılma seçeneğini işaretleyelim.
Düzeldi mi?

Son düzenleme:
Steam kütüphanesinden oyunun üstüne sağ tık yapalım sonra özellikler sonra betalar sonra hiçbir programa katılma seçeneğini işaretleyelim.

Düzeldi mi?

Bir süre internetim yoktu. O yüzden cevap veremedim. Kusura bakmayın. Güncelliyorum 1.41e. İnşallah olur. Bilgilendireceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı