Truckers MP'de duisburg calais yolunda yük ile nasıl gidilir?

Ya serbest çalış ya da tek seferlik iş kısmından duisburg ya da calaise tıklayın haritadan (iş alma ekranındaki)

Ya serbest çalış ya da tek seferlik iş kısmından duisburg ya da calaise tıklayın haritadan (iş alma ekranındaki)

Başka şehirlere var fakat calais duisburg yolu için iş yok ya da ben yanlış yere giriyorum.
Diğerleri de böyle.

Iş alma yerlerinde calais duis arasi alinamyor diye biliyorum, yani ben alamadım.

Evet alınmıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-31_181915832.png
    resim_2023-08-31_181915832.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 40
Kanka tab'da kendin iş açabiliyorsun. Ne taşıyacağın. Hangi şehirden hangi şehire götürebileceğin. O şehirlerdeki hangi şirketten hangi şirkete götürebileceğin ve hangi dorseyi ne kadar zamanda götürebileceğine kadar ayarlayabildiğin bir sekme bulunuyor.

Kanka Tab'da kendin iş açabiliyorsun. Ne taşıyacağın. Hangi şehirden hangi şehre götürebileceğin. O şehirlerdeki hangi şirketten hangi şirkete götürebileceğin ve hangi dorseyi ne kadar zamanda götürebileceğine kadar ayarlayabildiğin bir sekme bulunuyor.

İşte o sekmeyi ben bulamıyorum.

Hocam Tab basacaksın önce ondan sonra orda kağıt gibi bir şey var ayarların yanında. Ordan ayarlıyorsun götürmek istediğin yükü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzey Almanya-Fransa hattından geçen bütün işlerde mapten güzergahını meşhur calais-duisburg hattıyla değiştirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı