Truckers of Europe 3 oyunu çıktı!

Merhaba.

Yorumlarınız için Wanda Software adına teşekkür ederim.

Truckers of Europe 3, oynanış ve grafikler konusunda gerçekçiliği hedefleyen yeni nesil bir oyun olmakla beraber; topluluklarla doğrudan iletişim halinde olup, isterlerin farkında olan, bizzat topluluğun içinde yıllardır bulunan ve simülasyon oyunlarını takip eden ve deneyimleyen bir ekibin çalışmasıdır.

Projede, grafikler ve oynanış dinamikleri açısından gerçekçiliği sağlayabilmek adına şu ana kadar denenmemiş bir çok yöntem denenmiştir. Bu deneme sürecinde hataları toplayabilmek adına oyuncularımızla beta versiyonlar paylaşılmış ve toplanan hataların üzerinde çalışıldıktan sonra ilk sürüm tamamlanmış ve paylaşılmıştır.

Mobil oyun sektörü, halihazırda çok sayıda marka ve cihaza hitap eden zorlu bir sektördür. Oyunumuz bir cihazda stabil çalışıyorken, başka bir cihazda çökmeler ya da şu zamana kadar hiç görmediğimiz hatalar olabiliyor. O sebeple oyuncularımızdan gelen geridönüşler ve yorumlar çok önemli ve kesinlikle üzülmüyoruz ya da başka bir düşüncemiz olmuyor. Tam aksine çok önemsiyoruz ve hatalarımızın ne olduğunu görmüş oluyoruz. Bu konuda herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması adına konu hakkında açıklık getirme gereği duydum.

Projemiz henüz çok yeni ve geliştirilmeye oldukça açık. Halen üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Aldığımız geridönüşlerin bu konudaki katkısı çok önemli. Sizler de katkıda bulunmak isterseniz Discord sunucumuza katılabilir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıda bir soru-cevap videomuz mevcuttur. Dilerseniz ilerideki hedeflerimizi buradan dinleyebilirsiniz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim.

J7 Core ile oynuyorum ve neredeyse kasmıyor sizde nasıl kasıyor? Ara sıra orta ayarlarda ara sıra yüksek ayarlarda oynuyorum.

Hocam kasıyor en düşük ve orta ayarlarda ise 5 saniyede bir drop giriyor ve bu baska hiçbir oyunda olmuyor.

Merhaba.

Yorumlarınız için Wanda Software adına teşekkür ederim.

Truckers of Europe 3, oynanış ve grafikler konusunda gerçekçiliği hedefleyen yeni nesil bir oyun olmakla beraber; topluluklarla doğrudan iletişim halinde olup, isterlerin farkında olan, bizzat topluluğun içinde yıllardır bulunan ve simülasyon oyunlarını takip eden ve deneyimleyen bir ekibin çalışmasıdır.

Projede, grafikler ve oynanış dinamikleri açısından gerçekçiliği sağlayabilmek adına şu ana kadar denenmemiş birçok yöntem denenmiştir. Bu deneme sürecinde hataları toplayabilmek adına oyuncularımızla beta versiyonlar paylaşılmış ve toplanan hataların üzerinde çalışıldıktan sonra ilk sürüm tamamlanmış ve paylaşılmıştır.

Mobil oyun sektörü, halihazırda çok sayıda marka ve cihaza hitap eden zorlu bir sektördür. Oyunumuz bir cihazda stabil çalışıyorken, başka bir cihazda çökmeler ya da şu zamana kadar hiç görmediğimiz hatalar olabiliyor. O sebeple oyuncularımızdan gelen geridönüşler ve yorumlar çok önemli ve kesinlikle üzülmüyoruz ya da başka bir düşüncemiz olmuyor. Tam aksine çok önemsiyoruz ve hatalarımızın ne olduğunu görmüş oluyoruz. Bu konuda herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması adına konu hakkında açıklık getirme gereği duydum.

Projemiz henüz çok yeni ve geliştirilmeye oldukça açık. Halen üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Aldığımız geridönüşlerin bu konudaki katkısı çok önemli. Sizler de katkıda bulunmak isterseniz Discord sunucumuza katılabilir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıda bir soru-cevap videomuz mevcuttur. Dilerseniz ilerideki hedeflerimizi buradan dinleyebilirsiniz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler bende 2 günden beri arkadaşa bunu açıklamaya çalışıyordum hataları öğrenip yapabilsinler umarım hedeflerinize başarıyla ulaşırsınız.

Merhaba.

Yorumlarınız için Wanda software adına teşekkür ederim.

Truckers of europe 3, oynanış ve grafikler konusunda gerçekçiliği hedefleyen yeni nesil bir oyun olmakla beraber; topluluklarla doğrudan iletişim halinde olup, isterlerin farkında olan, bizzat topluluğun içinde yıllardır bulunan ve simülasyon oyunlarını takip eden ve deneyimleyen bir ekibin çalışmasıdır.

Projede, grafikler ve oynanış dinamikleri açısından gerçekçiliği sağlayabilmek adına şu ana kadar denenmemiş birçok yöntem denenmiştir. Bu deneme sürecinde hataları toplayabilmek adına oyuncularımızla beta versiyonlar paylaşılmış ve toplanan hataların üzerinde çalışıldıktan sonra ilk sürüm tamamlanmış ve paylaşılmıştır.

İlk önce güzel mesajlarınız için ve @Waynez'e bu güzel yazısı için teşekkür ediyorum. Bertan abimin de dediği gibi projemizin daha en başındayız sizlerle beraber en güzel yerlere geleceğimize inanıyorum.

Betada oynamistim bakalım şimdi nasıl olmuş önceden sadece bir tane kamyon vardı .

Tır oyunlarının neden bana uygun olmadığını hatırlama yardımcı oldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-20-19-21-43-390_com.WandaSoftware.TruckersofEurope3.jpg
    Screenshot_2022-07-20-19-21-43-390_com.WandaSoftware.TruckersofEurope3.jpg
    265,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı