TruckersMP takılı kaldı

İşletim sistemi
Windows 10

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar TruckersMP'de oynarken önümdeki adamın pingi çıktı ve çarptım. Arkamdaki adam da bana çarptı ve gökyüzüne doğru uçtum. Oyun takılı kaldı şu an, klavyeden neye bassam hiçbir şey olmuyor. Ne yapmam lazım? CTRL Alt Delete yaptığımda fare imleci gözükmüyor. Görev yöneticisine girdiğimde tekrar oyuna dönüyor. Oyun kilitli şu anda. Bilgisayarı alalı 3.50 ay oldu, ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Şu an oyundan çıktı ve her şey kapanmış Steam, Discord, görev yöneticisi falan. Bunlar neden kapanmadı, endişelenmiyor değilim açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
ALT TAB dan görev yöneticisini seçtikten sonra ekrana gelmez, gelmesine gerek yok, E tuşuna basın ve DELETE deyin, bu sayede E ile başlayan programları kapamış olacağız, sıra ETS ye gelene kadar böyle devam edin.

Endişelenme, bana da hep aynısı oluyor. Genelde böyle bir durumla karşılaştığımda direkt tuş ile bilgisayarı kapatırım. Ve hep ETS 2 oynarken bu kapanmama mevzusu oluyor.
Oyunu kapatmıyorsun değil mi?

Bu olduktan sonra bayağı bir klavyeden Windows tuşuna basıp ETS 2'ye bu pencereyi kapat dedim sonra da bıraktım ama Discord ve Steam'e dokunmadım bir süre sonra kapandı ama Discord ve Steam'de kapanmış neden kapandı acaba cezam vardı yazamadım.

O sırada görev yöneticiside açıktı acaba bilmeden bir şeye bastım kapandımı ki.
Görev yöneticisinden önemli bir şeyi sonlandırırsak ondan sonra PC'yi yeniden başlatırsak geri gelir mi sonlandırdığım şey?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı