Trust 23191 GXT 450 Blizz vs James Donkey 710

Lelch

Hectopat
Merhabalar, kulaklığımın arıza yapması sonucu yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kendi düşündüğüm 2 kulaklık var ama sizin de önerilerinizi almak isterim. 2 kulaklık koyuyorum birini seçebilirsiniz veya kendi sevdiğiniz bir kulaklığı önerirseniz mutlu olurum iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
%99 sürücülerde aynı hissi alırsın. Yazılımı başarılı olanı seç. Harici mikrofona sahip değilsen iyi olanı seç. Onun dışında sevis ve ürün sonrası hizmette iyi olanı seç. Bence Logitech'in sonrasında Trust var kaç üründe sorun yaşadıysam ya ürün değişimi ya para iadesi aldım ki para iadesi aldığım 1 ürün oldu o da 1.5 yıl sonra para iadesi oldu.

%99 sürücülerde aynı hissi alırsın. Yazılımı başarılı olanı seç. Harici mikrofona sahip değilsen iyi olanı seç. Onun dışında sevis ve ürün sonrası hizmette iyi olanı seç. Bence Logitech'in sonrasında Trust var kaç üründe sorun yaşadıysam ya ürün değişimi ya para iadesi aldım ki para iadesi aldığım 1 ürün oldu o da 1.5 yıl sonra para iadesi oldu.
yazılım olarak 710 daha iyi mikrofon olarak da daha iyi olduğunu düşünüyorum.

ama edindiğim bazı kaynaklara göre Trust gtx 450 blizz daha iyi olduğunu söylediler bende karar veremedim.

ama edindiğim bazı kaynaklara göre Trust gtx 450 blizz daha iyi olduğunu söylediler bende karar veremedim.
Trust'ı şöyle anlatayım. Ucuz ürün kötü ürün hemen bozuluyor diyenler yerden yere vurup üstüne sıcak su döküp bak bozuldu diyorlar. 100 liralık klavyeye kafa atıp kırınca kötü 1000 liraya klavye alınca sırf canı yanmasın diye altına pad serince iyi olmuyor. F/P'a göre belirleniyor. 250 liraya GXT 890 CADA aldım, ürün hala cillop gibi. GXT 101 mouse almıştım 4 yıl önce mi ne 30 liraya, arkadaşıma verdim şuan o kullanıyor. GXT 830 klavye hala duruyor sırf sıkıldım diye yenisini aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı