Trust GXT 278 vs INC-601GSMSX

Hangisini Almalıyım ?

• 20817 TRUST GXT 278 14''-17.3'' GAMİNG 4 FANLI NOTEBOOK SOĞUTUCU

Oy: 1 50,0%
  • INC-601GSMSX 7-17'' 6XFAN 2XUSB 6 KADEMELİ GAMİNG NOTEBOOK SOĞUTUCU

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

berkaycopurx

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımın son günlerde çok ısındığını fark ettim. Malum Adana gibi sıcak bir yerde dahada çok etkiliyor sıcaklığını. Zemini yakıp kavuracak derecede. Yüksek grafikli bir oyunda ilk 10 dakika 40 50 FPS'e kadar çıkıyor. Fakat 10 dakikayı geçtikten sonra 25 altına düşmeye başlıyor ve içler acısı. Orta kısıma kadar ısınıyor ve bende soğutucuda bulmayı düşünüyorum çareyi. 2 tane seçenek var sizce hangisini
almalıyım ? Ve bilgisayarı rahatlatır mı ?

1.si;
20817 TRUST GXT 278 14''-17.3'' GAMİNG 4 FANLI NOTEBOOK SOĞUTUCU

2.si;
INC-601GSMSX 7-17'' 6XFAN 2XUSB 6 KADEMELİ GAMİNG NOTEBOOK SOĞUTUCU

Isı Değerleri;
(Oyun oynarken 80'i zorluyor.)

1234556.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem öncelikle cihazın içini açıp temizlemenizdir. Eğer garantisi devam ediyorsa garantiye yollayın onlar temizlerler. Garantisi yoksa ve riske atmak istemiyorum diyorsanız, bilgisayarcılara temizletebilirsiniz. Bu işlem ısıyı bariz bir şekilde düşürecektir. Eğer yinede oyun oynarken normalden fazla ısınırsa fan alabilirsiniz.

fan bilgisayardan elektrik çekerken oyun sırasında ekran kartına gidecek elektriği de kendine çektiği için fps düşüşü oluyordu eski laptopumda

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı