İnceleme Trust GXT 540 Gamepad

Analoglarda kayma vesaire oldu mu? Bir de Rampage sg R218 almak mı daha mantıklı yoksa Trust gxt 540 mı?

Bende ikisi de var. 540 daha kaliteli ama mesela bir kere sağa çevirdiğim zaman iki kere sağa kayabiliyor. Onun haricinde memnunum malzeme kalitesi ve hissiyat olarak 540 218'den çok üstün.

Bende ikisi de var. 540 daha kaliteli ama mesela bir kere sağa çevirdiğim zaman iki kere sağa kayabiliyor. Onun haricinde memnunum malzeme kalitesi ve hissiyat olarak 540 218'den çok üstün.
fifa için kullanıma uygun mudur sizce?

Aktif olarak kullanan var mı?
Halen aktif kullanıyorum her gün neredeyse. Sağdaki(X, Y, A, B) tuşlarında biraz deformasyon var, bir ara da tuşlar basınca tuş içeride kalıyordu birazcık yağladım sorun çözüldü.
fifa için kullanıma uygun mudur sizce?
Fifa 17, 19, 21'de kullandım her hangi bir sorun yaşamadım

iki tane trust gxt 540 alsam arkadaşımla fifa ve nba oynayabilir miyim

Bende aldım Trust gxt 540'ı gerçekten çok güzel elde tutuş hissi çok iyi sadece axyb tuşları biraz sert onun dışında çok iyi malzeme kalitesi bu fiyata en iyisi ben 150 TL'ye aldım indirim vardı kesinlikle alınabilir.

Şu an 150ye varsa link atabilir misiniz?

@Yuny hocam gelecek hafta bu kolu alacağım o yüzden 2-3 sorum var size:
1-) Kablo kalitesi nasıl? Kabloyu direkt kola sarmanın bir sakıncası olur mu?
2-) Titreşim özelliği var diye gördüm. Var ise nasıl bir hissiyatı var?
3-) Uzun kullanım sonrası bir temasızlık sorunu var mı şu an?

1-Kablosu örgü vs. değil, kabloyu benim sardığım oldu birkaç kez sorun yaşamadım.
2-Titreşimi iyi bence Dualshock da kullanıyorum pek fark hissedemedim.
3-Herhangi bir temassızlık şuana kadar yaşamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…