Trust GXT 545 kablosuz gamepad alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1

220 TL burada. Logitech ile kapıştırsak hangisi alır? İncelemeleri okudum. İyi diyen de var kötü diyen de. Ölü bölge çok yarış oyunu oynanmaz diyen var, bir süre sonra gamepad sapıtıyor diyen var, çapraz koşmuyor diyen var vs. Güzel diyenler de var.

Son düzenleme:

220 TL burada. Logitech ile kapıştırsak hangisi alır? İncelemeleri okudum. İyi diyen de var kötü diyen de. Ölü bölge çok yarış oyunu oynanmaz diyen var, bir süre sonra gamepad sapıtıyor diyen var, çapraz koşmuyor diyen var vs. Güzel diyenler de var.
Bilmediğimden soruyorum kablolu versiyonunu almayı düşünüyorum fakat kablosuz alsam şarj etme girişiyle pcye bağlayıp sorunsuz şekilde oynayabilir miyim?

Bilmediğimden soruyorum kablolu versiyonunu almayı düşünüyorum fakat kablosuz alsam şarj etme girişiyle PC'ye bağlayıp sorunsuz şekilde oynayabilir miyim?
Sanırım şarjı bittiğinde kabloyla PC'ye bağlayıp oynamaya devam edebilirsiniz. Kablosuzuyla fiyatı aynı, kablosuzu tercih ederdim ben olsam.

Sanırım şarjı bittiğinde kabloyla PC'ye bağlayıp oynamaya devam edebilirsiniz. Kablosuzuyla fiyatı aynı, kablosuzu tercih ederdim ben olsam.
Kablosuzu indirime girince benim de aklıma kablosuz almak geldi. Muhtemelen öyle yapacağım. Ben de genelde yarış oyunları oynamak için almak istiyorum bazı kişiler tetik hassasiyeti çok iyi değil, bazı kişiler de iyi sayılır demiş birkaç yerde kararsız kaldım.

Kablosuzu indirime girince benim de aklıma kablosuz almak geldi. Muhtemelen öyle yapacağım. Ben de genelde yarış oyunları oynamak için almak istiyorum bazı kişiler tetik hassasiyeti çok iyi değil, bazı kişiler de iyi sayılır demiş birkaç yerde kararsız kaldım.
Pek incelemesi yok ürünün, birilerinin bizi aydınlatmasını bekliyorum ben de.
Bazıları analoğun bozulduğundan, triggerlerin kötülüğünden bahsetmiş.
Bazıları da ürünün gayet iyi olduğunu, hatta Logitech gamepadlerinden daha iyi olduğunu söylemiş.

Pek incelemesi yok ürünün, birilerinin bizi aydınlatmasını bekliyorum ben de.
Bazıları analoğun bozulduğundan, triggerlerin kötülüğünden bahsetmiş.
Bazıları da ürünün gayet iyi olduğunu, hatta Logitech gamepadlerinden daha iyi olduğunu söylemiş.
Evet ben de incelemesini pek göremedim sosyalde de tek bir tane inceleme olmuş. Daha yenilerde konu açtım cevap gelmedi maalesef. Alıp denemek lazım sanırım şuan için.

Evet ben de incelemesini pek göremedim sosyalde de tek bir tane inceleme olmuş. Daha yenilerde konu açtım cevap gelmedi maalesef. Alıp denemek lazım sanırım şuan için.
2. el Logitech F310 satan birisi var, 130 TL'ye satıyor.
Ama 3 gün önce F710 gamepadim bozuldu, 2. el almıştım onu da.
O yüzden garantili bir ürün almak istiyorum şu anda, bu bütçeye bunu bulabildim ancak incelemesi yok.

Geri
Yukarı