Trust GXT 890 vs Cooler Master QuickFire Ultimate

Metallover

Decapat
Merhaba ardakaşlar, indirimler vesilesiyle bir mekanik klavye almak istiyorum. İlk mekanik klavyem olacak. Başlıkta belirttiğim gibi Cooler Master QuickFire Ultimate (Cherry Brown Switch)(320 TL) ve Trust GXT 890 (Outemu Red Switch)(260 TL) arasında kaldım. Sizce bütçemi zorlayıp Cooler Master mı almalıyım swtich kalitesinden dolayı yoksa Trust iş görür mü ? Bu ürünleri kullanmış olan arkadaşlar varsa ve yorum yapabilirlerse çok memnun olurum.

Merhaba ardakaşlar, indirimler vesilesiyle bir mekanik klavye almak istiyorum. İlk mekanik klavyem olacak. Başlıkta belirttiğim gibi Cooler Master QuickFire Ultimate (Cherry Brown Switch)(320 TL) ve Trust GXT 890 (Outemu Red Switch)(260 TL) arasında kaldım. Sizce bütçemi zorlayıp Cooler Master mı almalıyım swtich kalitesinden dolayı yoksa Trust iş görür mü ? Bu ürünleri kullanmış olan arkadaşlar varsa ve yorum yapabilirlerse çok memnun olurum.
Cooler Master olanı tercih etmelisin.

Ek olarak şunu sormak istiyorum orta düzey bir mekanik klavye tercih etmektense Cooler Master Masterkeys Lite tercih etsem daha memnun kalır mıyım ? (Oynadığım oyunlar genelde Pubg, Rocket League ve Dota 2 tarzı oyunlar)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı