TSMC, 2nm Teknolojisi İçin Şimdiden Sipariş Almaya Başladı

Farklı fabrikaların üretimleri farklı, nanometre ölçüm şekilleri de farklı. Yoksa 7nm işlemciler ile 14 nm işlemciler performans olarak karşılaştırılamayacak kadar büyük bir fark olurdu. Arada fark var ama ölçülen noktalar aynı olmadığı için doğrudan iki kat boyut farkı yok. Buradaki 2nm nereden ölçülürse ölçülsün büyük olay.

AMD'nin nm teknolojisini çok beğenen birisiyim. Fakat yaptığınız şey fanboyluk. 10. nesil işlemciler gayet iyi. 3000 serisi bütün rakiplerine fark atıyorlar oyunlarda.
Intel'i severim. Sadece daha fazla gıcık adımlar atıyorlar. Espri yaptım, gülün geçin işte :D

Bence de 10.nesil işlemciler güzel...

Fanboyluk yapmıyorum. Babamın şirketi değil, herhangi bir şirketi niye ölümüne savunayım ki zaten...

Intel'i severim. Sadece daha fazla gıcık adımlar atıyorlar. Espri yaptım, gülün geçin işte :D

Bence de 10.nesil işlemciler güzel...

Fanboyluk yapmıyorum. Babamın şirketi değil, herhangi bir şirketi niye ölümüne savunayım ki zaten...
Eninde sonunda daha iyi şeyler yapacaklar. Çünkü yapmak zorundalar.

14+++++++++++++++++++++++++++ üstüne nm tanımam.
AMD'nin nm teknolojisini çok beğenen birisiyim. Fakat yaptığınız şey fanboyluk. 10. nesil işlemciler gayet iyi. 3000 serisi bütün rakiplerine fark atıyorlar oyunlarda.

Intel yenilik yapmak yerine oyun performansıyla övündüğü sürece daha çok eleştirilecek. + Koymayı bırakıp 10 nm yaparsa şu işlemcilerini iyi bir adım atmış olur bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı