TT altyapısı ne zaman gelir?

@Dejuf yardımlarınız için çok teşekkür ederim neredeyse 1 ay kadar sonra bugün aktif edildi bende türknete başvuruda bulundum bir de diğer firmalarda 1000 mpbs yazıyorda türknette 100 yazıyor nedeni nedir?
Eki Görüntüle 1944948
Rica ederim hocam hayırlı olsun.
Yukarıda ExE4607 nickli arkadaşımızın da dediği gibi Turknet, TT altyapısında en fazla 100 Mbps verdiği için öyle görünüyor.

Rica ederim hocam hayırlı olsun.
Yukarıda ExE4607 nickli arkadaşımızın da dediği gibi Turknet, TT altyapısında en fazla 100 Mbps verdiği için öyle görünüyor.
Hocam her yerin Superonline Fiber ile sarılı olduğu bölgeye TT sizce fiber çeker mi? Hali hazırda VDSL var TT'de.

Hocam her yerin Superonline Fiber ile sarılı olduğu bölgeye TT sizce fiber çeker mi? Hali hazırda VDSL var TT'de.
Bu hususta net bir şey söylemek zor hocam. İç işleyişlerini tam olarak bilmediğim için ne söylesem yalan olur. Bazı bölgelerdeki apartmanlarda her ikisinin de fiberi oluyor. Bazı bölgeleri paylaşmış oluyorlar falan. Karışık yani.

@Dejuf hocam sizi de yorduk kusuruma bakmayın sorucağımı biliyorsanız
bu dairenin önüne kadar gelen obk yi evin içine çekerler mi yoksa benim mi çekmem lazım doğalgaz borusunu da etrafını kapatmışlar yani anlayacağınız matkap gerek onu ben mi yoksa gelen firma mı çeker diye soracaktım 1695053576829.png

@Dejuf hocam sizi de yorduk kusuruma bakmayın sorucağımı biliyorsanız
bu dairenin önüne kadar gelen obk yi evin içine çekerler mi yoksa benim mi çekmem lazım doğalgaz borusunu da etrafını kapatmışlar yani anlayacağınız matkap gerek onu ben mi yoksa gelen firma mı çeker diye soracaktımEki Görüntüle 1948501
Hocam fotoğraf çok küçük anlaşılmıyor. Kablonun içeri girebileceği bir delik var mı yok mu?

@Dejuf hocam bugün hem elektrikçiye çektirdik hemde direk hepsinin bağlantısını yaptılar çok teşşekür ettim size
aldığım değerler türknet ten internete başvurdum
1695310309972.png

Yeni konular

Geri
Yukarı