TT fiber altyapıda istediğim modemi kullanabilir miyim?

Kullanılabilir, ASUS AC-51 çalışmıştı.

Bazı arkadaşlarda çalışmadığını gördüm.

Kesinlik söz konusu değil ama ihtimal dahilinde.

Her türlü modem kira ücreti ödeyeceksin, neden kendi aldığım modemi yıpratayım ? Bir tane menzil genişletici alıp keyfime bakarım.

Hayır ancak fiber destekli kullanabilirsiniz.

ASUS'u WAN destekli üst düzey bir routerını alıp taksam kullanamaz mıyım?
Kullanılabilir, ASUS AC-51 çalışmıştı.

Bazı arkadaşlarda çalışmadığını gördüm.

Kesinlik söz konusu değil ama ihtimal dahilinde.

Her türlü modem kira ücreti ödeyeceksin, neden kendi aldığım modemi yıpratayım? Bir tane menzil genişletici alıp keyfime bakarım.

İnternete baktığımda TT'nin fiberde verdiği modem bana kaliteli gelmedi. Bende elimdeki ASUS AC-750 veya biraz daha kaliteli bir ASUS router alıp kullanmak istiyorum.

İnternete baktığımda TT'nin fiberde verdiği modem bana kaliteli gelmedi. Bende elimdeki ASUS AC-750 veya biraz daha kaliteli bir ASUS router alıp kullanmak istiyorum.
Bana Archer C5v verdiler. Çekim performansı AC-51 ile aynı. Bir sorun yaşamadım.
C5v harici 2 modem daha var. Onlar nasıldır bilmiyorum.

Bence verilen modemi 1-2 hafta kullanılıp, test edilip, ona göre hareket edilmeli.

Bana Archer C5V verdiler. Çekim performansı AC-51 ile aynı. Bir sorun yaşamadım.
C5V harici 2 modem daha var. Onlar nasıldır bilmiyorum.

Bence verilen modemi 1-2 hafta kullanıp test edilip, ona göre hareket edilmeli.

Bildiğim kadarıyla Türk Telekom modemlerinde DNS değiştirilmiyor diye biliyom. Benim aklımda ise fiber altyapı geldiğinde odama fiber kablo çekip. Kaliteli bir ASUS router veya Netgear router alıp. Evin diğer bölümlerine ASUS AC-750 ve TP-Link Archer C50 ile paylaşmayı düşünüyorum.

Hocam yakın zamanda fiber mi geliyor size?

Hayırlı olsun şimdiden.

Twitter'dan mesaj bıraktım arıcaklar beni soracağım ne durumda diye gelirse aşarı mutlu olurum. Aklımdaki bir soruyu sordum. Yıl sonu derlerse BTK'ya filan şikayet etcem. Yan siteye gelen kapak ile aramızda 100 metre bile yok.

Geri
Yukarı