TT internet paketi fiyatları çok arttı

Olduğun konumlada ilgili bence. Turkcell heryerde çekiyor ve güzel çekiyor. Vodafone ucuz ve güzel çekmiyor bence.

130tl oldu...

Geçen hafta 100 TL ücrete 20GB 900dk 250SMS Turkcell'e geçtim. Şu an 30 lira daha fazla. Türk Telekom rezil bir hal aldı.

Geçen hafta 100 TL ücrete 20GB 900dk 250SMS Turkcell'e geçtim. Şu an 30 lira daha fazla. Türk Telekom rezil bir hal aldı.
Ben turkcell rahattan faturalıya geçecektim 6 GB nete 160 TL deyince vodafone geçtim
Onu deneyeceğim.

Türk Telekom’dan Vodafone’a geçtim. Red20 tarifesini kullanıyorum fiyat olarak çok iyi ancak çekim kalitesi bana daha kötü geldi. Turkcell’e bakın derim.

Türk Telekom’dan Vodafone’a geçtim. Red20 tarifesini kullanıyorum fiyat olarak çok iyi ancak çekim kalitesi bana daha kötü geldi. Turkcell’e bakın derim.
Hocam ben de turkcelleden red pakete gectim istanbul da yaşıyorum memnun kalir miyim sizce?

Ben de İstanbul’da yaşıyorum. Tamamen kötü değil tabiki ama ben beklediğim performansı alamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…