TT175 Sistem Durduruldu Hatası

Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Matematik Öğretmeni
Ne kadar da alınmasını istemesem de babamı ikna edememle alınan telefon. Ne zaman bozulacağını bekliyordum zaten. :p

Uzun süredir kullanılıyordu bir sorunu yoktu ama aniden bu hatayı verene kadar. Resimde görüldüğü gibi "Sistem Arayüzü Durdu" hatası alıyorum. Tamam tuşuna tıklanınca açılmıyor ve bir kaç saniye sonra aynı hatayı veriyor. Servise göndermeden önce size bir danışayım dedim, içindeki bilgiler gitmeden kurtarmanın bir yolu var mıdır ?

asdasd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı telefon babamda mevcut.Servise gönderirsen formatlayıp göndermeleri an meselesi,benim tavsiyem uğraşma servisle çok uzun süre bekletebiliyorlar, kendin format at telefonun ses açıp kapama düğmelerinden bu mevcut olabilir biraz nette videoları izlersen bulabilirsin.
Sorunun nedeni belki (kim kullandıysa) reklam içeriklerine tıkladığından kaynaklanan virüs olabilir veya telefonun fabrika üretiminde gerçekleşen bir yazılımsal sıkıntı meydana gelmiştir. Format atabiliyorsan at oda olmazsa servis kardeşim tek çare (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı