TTKOM Acıbadem santralinin çökmesi

Rovildi

Kilopat
Daha fazla  
Hiç uzatmıyorum lafı, bir oyun için sunucusuna gönderdiğim 103 pingden hedefine sadece 22 adedi Acıbadem santraline başarıya ulaştı. Kayıp oranı %90'larda.. Programın ismi merak edenler için WINMTR.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortamlarda ülkenin İnterneti niye yavaşladı sorusunun cevabı burada.

@Rovildi
CF Warp'ı öneririm. Acıbadem'e vesaire uğramadan daha iyi gecikme süreleri elde ediyorum şahsen şu anda. Bunu açıp tekrar test yapıp sonucu paylaşır mısın?

@Tortue yemin ediyorum. CS:GO viyana 41 alıyorum şu an o VPN ile. Normalde bırak 40 pingi 50'yi göremiyorum artık. Uygulama için sağ ol ama Frankfurt'a biraz yüksek geldi.

@Tortue yemin ediyorum. CS:GO viyana 41 alıyorum şu an o VPN ile. Normalde bırak 40 pingi 50'yi göremiyorum artık. Uygulama için sağ ol ama Frankfurt'a biraz yüksek geldi.

Technopat'a 30-40 ms ile bağlanıyordum normalde şu anda 19-20 ms. Tabii NS adresleri CF olduğundan dolayı. .

CS:GO'da ise 2-3 ms farkı oldu, işe yarar mı? Elbette.

Technopat'a 30-40 ms ile bağlanıyordum normalde şu anda 19-20 ms. Tabii NS adresleri CF olduğundan dolayı. .

CS:GO'da ise 2-3 ms farkı oldu, işe yarar mı? Elbette.

Technopat'a ben normalde 60 ile bağlanıyorum. Şu an 23 ile bağlanıyorum.

CS:GO'da bende 20 ms düştü . TT yine sağ olsun ne kadar berbat bir firma olduğunu tekrardan kanıtladı.

Technopat'a ben normalde 60 ile bağlanıyorum. Şu an 23 ile bağlanıyorum.

CS:GO'da bende 20 ms düştü . TT yine sağ olsun ne kadar berbat bir firma olduğunu tekrardan kanıtladı.
Çok az kaldı kurtuluyorum TT'den...
Bu site ne kadar güvenilir bilmiyorum şu an CF warp kapalı ve değerler bu şekilde;

CF Warp açık;

Gerçekten işe yarıyor ama.
CS:GO istatistik, IP adresim de CF'ye ait.

@Tortue şu internet konusunda cidden bıktım artık. Senin attığın yere CF açık 54 alıyorum. Ya aramızda sadece deniz var. Şu IP adresine ping atar mısın? 52.94.17.134.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…