TTNET Cayma Bedeli Nasıl Hesaplanıyor?

rhn25

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 ay önce TTNET 4 Mbps internet paketine geçtim. Bana verilen bilgide 20GB AKN sonrası hızımın 3 Mbps'e düşeceğiydi ama 1 Mbps'e düşüyor. Kendilerini arayıp cayma bedelini öğrenmek istediğimde 950 civarı bir miktar söylediler. Benim bildiğim kullandığın ay kadar indirim miktarı, aktivasyon ve modem ücreti. Ben 300 civarıdır diye düşünüyordum ama baya abartılı geldi rakam. Nasıl oluyor da 950 TL çıkarıyorlar? Ben mi yanlışım yoksa bunlar bana itelemeye mi çalışıyorlar? Nasıl hesaplıyorlarsa detaylarını nasıl öğrenebilirim? Online İşlemlerde falan bulamadım. Kesin olarak çıkmak istiyorum ama maddi olarak sıkıntılı bir dönemdeyim. Bana bir yol gösterebilecek var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 ay önce TTNET 4 Mbps internet paketine geçtim. Bana verilen bilgide 20GB AKN sonrası hızımın 3 Mbps'e düşeceğiydi ama 1 Mbps'e düşüyor. Kendilerini arayıp cayma bedelini öğrenmek istediğimde 950 civarı bir miktar söylediler. Benim bildiğim kullandığın ay kadar indirim miktarı, aktivasyon ve modem ücreti. Ben 300 civarıdır diye düşünüyordum ama baya abartılı geldi rakam. Nasıl oluyor da 950 TL çıkarıyorlar? Ben mi yanlışım yoksa bunlar bana itelemeye mi çalışıyorlar? Nasıl hesaplıyorlarsa detaylarını nasıl öğrenebilirim? Online İşlemlerde falan bulamadım. Kesin olarak çıkmak istiyorum ama maddi olarak sıkıntılı bir dönemdeyim. Bana bir yol gösterebilecek var mı? Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.
kardeşim sana hiç cayma bedeli ödemeden ayrılacağın bir yöntem söyleyeyim,
Etrafınızda inşası yeni tamamlanmış bir bina var ise adres değişikliği yapmak istediğini söyle, sana altyapı olmadığından dolayı ücret almadan sözleşme fesih hakkı verecekler, bir dilekçe yazmanı ve göndermeni isteyecekler ardından modemi teslim etmen için kargo adresi verecekler, ikametgah belgesi yada fatura felan hiç bir şey istemeyecekler ,isteselerde yeni taşındığın evde İSKAN alınmadığı için faturamı üzerime alamıyorum dersin, ikametgahıda sadece hat üzerine tablet yada başka bir şey hediye aldığında istiyorlar,

Söylediğine uygun bi yer var mı bi bakayım. Mantıklı geliyor. Peki bu 950 TL kadar cayma bedeli çıkarmaları normal mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı