TTNET CS:GO Yüksek Ping Sorunu

fozada

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Girmedik site, okumadık yorum, denemedik şey kalmadı. Ama şu sorunu bir türlü çözemedim. Arkadaşım aynı TTnet paketi ile 60 ping alırken ben 110-120 bazen 150 ping alıyorum.

LAN kablosuyla bağlanıyorum, DOWNLOAD yok, WIFI şifreli.

Bunlara rağmen yüksek ping alıyorum. Oyundaki kabul edilebilir eşleştirme pingini 75-80'e ayarlasam da yine 120-130 ping alıyorum.

Speedtest sonuçlarını da koydum resim olarak. Sorun nedir? Nasıl çözerim?

pibg.png

VALVE'un sunucuları berbat. MM Server Picker ile kendinize uzak serverları listeden çıkartın. Ping sorununu büyük ölçude azaltıyor. Programı ve kullanımını Google ile öğrenebilirsiniz.

VALVE'un sunucuları berbat. MM Server Picker ile kendinize uzak serverları listeden çıkartın. Ping sorununu büyük ölçude azaltıyor. Programı ve kullanımını Google ile öğrenebilirsiniz.
Yalnız hocam farkettiğim bir şey daha var. YouTube videosunu da çok yavaş yüklüyor.

Yalnız hocam farkettiğim bir şey daha var. YouTube videosunu da çok yavaş yüklüyor.
Bu arada dediğiniz programı deneyeceğim teşekkürler.

Paketini değiştirmek istiyorum diyin, yetkili kişiler ilgilenecektir.
Tam anlamadım hocam. Paket derken neyi kastediyorsunuz? Taahhütlü paket değil , değil mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı