Ttnet evdeki sınırsız interneti dışarda nasıl kullanabilirim ?

Ortak kota var aslında biraz araştırdım ama ücret ödenmesi gerekiyormuş. Paketimizdekin kullanabilsek çok güzel olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
türkcell vınn ı da ttnetin jet'ini de kullandım. ya bağımsız konuşma özelliği olmayan çok az bir interneti olna sim kart veriliyor ya da yine mobil router ya da usb flash bellek tarzı aktarıcıyla çalışan bir sisteme giriyorsun. ttnet'in "internetim her yerde" kandırmacasıyla başlangıçtya 20 tlye denediğim olayı tam bir hüsrandı. zira 15 gb ile sınırlıydı ve bu miktar, evdekiyle birlikte çalışıyordu. evde 1 hafta dolmadan 40-50 gb oluyorum. dolayısıyla tam bir fiyaskoydu ve süre bitiminde hemen çıkıp kurtulmuştum. türkcell vınn aynı usb mobil modemle geliyordu ve az bir internete vardı. ondan da 2 yıl taahhüt bitince kaçmıştım. o hem az, hem az internete rağman çok pahalıydı. kısacası; evdeki interneti şu an dışraıda sınırsız kotasız kullanma imkanı veren bir servis sağlayaıcı yok ve olmaz da. adamlar enayi mi? zaten tüm iletişim şirketleri yabancı kaynaklı.
konuyu hortlatma sebebime gelince; evde ttnet internetim var ve hala, ümitle hayal karışımı bir duyguyla konu başlığındaki amacın takipçisiyim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı