TTNET Playstore indirme problemi

Gregorz Brzecz.

Kilopat
Merhaba. Bundan üç yıl önce TTNET Playstore üzerinden 130TL'ye orijinal non-steam Call of Duty World at War almıştım. Geçenlerde bir indireyim dedim ve indirme linkine bastığımda şöyle bir metinle karşılaşıyor ve hata alıyorum.
"Désolé, votre délai de téléchargement est expiré. Contactez-nous afin de procéder au téléchargement.
Leider ist Ihr Downloadlink nicht mehr aktiv. Bitte kontaktieren Sie uns, um den Download durchzuführen.
We are sorry, your download period has expired. Please contact us to request a new download link.
Przykro nam, okres pobrania programu wygasl. Aby go przedluzyc, prosimy o kontakt.
Desculpe mas o prazo de download expirou.Você pode nos contatar para fazer esse download.
Lo sentimos, su período de descarga expiró. Por favor contáctenos para proceder a la descarga.
Siamo spiacenti, il periodo di accesso al download risulta scaduto. La preghiamo di Contattarci per accedere al download.
Uzgünüz, indirme linki kullanım süreniz dolmuştur. Yeni link talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin."
Oyunu indirebilmek için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda da yazdığı gibi linkerin kullanım süresi dolmuş. Playstore ile iletişime geçersen sana yardımcı olacaklardır.
Bu gün aradım TTNET'i. Sağ olsunlar daha durumu anlatırken yüzüme kapattılar. TTNET'ten bir cacık olmaz ne internetini kullanın ne Playstore'unu. CD-Key'i elimde duruyor sadece. Bildiğimiz setup'a yazılan key zaten bu. Mecburen internetten torrent versiyonunu indirip orjinal keyi kullanacağım.

Aynı sorunla bende karşılaştım. Assassin’s Creed: Revelations aldım indirme linki süresi doldu falan diyor. Ben bu keyi nereye yazmalıyım?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı