Ttnet PlayStore'dan aldığım kodu aktifleştirme

Bakisanlan

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben buradan Battlefield 4 alacağım, satın almada sorun yok da gelen şey ne olacak, herhalde kutulu bir oyun gelecek içinde de bir kod olacak. O kodu kullanarak oyunu aktif edeceğim ve Origin'i kullanarak acacağım. Doğru mudur bu dediğim ve her oyunda bu geçerli midir ? (Steam vs.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteden oyunlarım sekmesine geleceksiniz ve orada bir kod olacak. İşte o kodu Origin hesabınıza girip oyunu oynayabileceksiniz. Dedikleriniz doğru.

Evet. Orijinal oyun kodsuz gelmez. Gelen varsada düşük bütçeli oyunlar falandır. Playstore u kullanarak Ubisoft tan çok oyun aldım. Yani içiniz rahat olsun, alabilirsiniz.

Şimdi oyunu aldım kod tek kullanımlık biliyorum, ve bu kodu bir sefer kullandığımız için başka pc'lerde acamıyacak mıyım oyunu?

Örneğin Origin hesabınıza tanımladınız. Origin hesabında oyun sonsuza dek sizin kalacak ve hesabınıza ulaşabildiğiniz her yerde oyununuza girebileceksiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı