TTNET Sınırsız İnternet Yavaşlıyor

Rammstein24

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar ttnet kullanıyorum , ayın başında son derece hızlı fakat bir zaman sonra limiti aştınız diyor ve 3 Mbps hız diyor. Testlerde sonuç 2 Mbps. Sınırsız internet değil mi neden limit koyuyorlar ?

Kardeşim sınırsız internet hızlı internet değil adı üstünde.
Sen beni anlamadın kardeşim. Ben sınırsız internetin neden bir limitten sonra yavaşladığını söylüyorum. Açıklamamı okumadan gelmişsin. Yorum kasmak için buraya gelmesen iyi olur..!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş yorum kasmak istesem her konuya bir şey yazardım yani sen neden limit koyuluyor demişsin limit faturaya yansımıyor hıza yansıyor ama kota yok hala bilmem farkında mısın?

Sana diyorum ki sınırsız internette neden limit var sen verdiğin cevabın alakası yok neyden bahsediyorsun kardeş?

Sana diyorum ki sınırsız internette neden limit var sen verdiğin cevabın alakası yok neyden bahsediyorsun kardeş?
Siz interneti alırken yaptığınız sözleşmede bunlar belirtiliyor. Aldığınız pakette de aynı şekilde belirtiliyor AKK limitiniz. Bu limiti aşınca hızınız 3Mbit'e düşürülüyor. Neden mi var AKK? Çünkü ülkemizde tam anlamıyla sınırsız internet olabilmesi için altyapının da buna göre olması gerekiyor. Bilmem anlatabildik mi?

AKK adil kullanım kotası adında bir kota mevcut. TTNET de sınırsız paketler arasında fiyat farkları var. 25 gb - 50 gb - 75 gb 100 gb adil kullanım kotalı gibi. Bunların hepsi limitsiz paket ama adil kullanım kotası farklı seçeneklerde farklı fiyatlarda kullanıcılara sunuluyor. Bu konuya sinir olmanıza hak veriyorum. Fakat malesef gerçek bu şekilde işte. Üstelik sinir olunucak konu sadece adil kullanım kotasımı normal hat ev telefonunada mahkum ediyorlar insanları. 2 senelik zorunlulukları da var ayrılmak istediğinde dünya fark ödemesi çıkıyor malesef.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı