TTNET Wi-Fi nedir?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Reklama çıkmasa kimse bilmeyecekti neredeyse. Şimdi her ay ttnet üyelik sözleşmenizde yazan miktarda (Benim paketimde 600 dakika) Wİ-Fİ hakkımız var. Bu 600 dakika sınırsız mı bilmiyorum. Peki bu 600 dakikalık Wİ-Fİ hangi noktalarda var? Oturduğum yere yakın olan noktalara öncelerde bakmıştım. Güllüoğlu markasının fabrikası ve yanında bulunan fabrika satış mağazasında vardı, Eyüp Camii yakınlarındaki Simit Sarayı mağazasında da vardı. Ben sadece Simit Sarayı'nda girdim Facebook'tan arkadaşımla mesajlaştım. Bence pek kullanışlı değil.

Reklama çıkmasa kimse bilmeyecekti neredeyse. Şimdi her ay TTNET üyelik sözleşmenizde yazan miktarda (Benim paketimde 600 dakika) Wi-Fi hakkımız var. Bu 600 dakika sınırsız mı bilmiyorum. Peki bu 600 dakikalık Wİ-Fİ hangi noktalarda var? Oturduğum yere yakın olan noktalara öncelerde bakmıştım. Güllüoğlu markasının fabrikası ve yanında bulunan fabrika satış mağazasında vardı, Eyüp Camii yakınlarındaki Simit Sarayı mağazasında da vardı. Ben sadece Simit Sarayı'nda girdim Facebook'tan arkadaşımla mesajlaştım. Bence pek kullanışlı değil.
Bizde telefon yok yalnız bir etki eder mi? Birde ben reklamdan anladığım kadarıyla sandım ki TTNET kullananlar TTNET Wi-Fi'den kendi internetinin şifresini girince telefondan da bedava giriş yapıcak. Çevremden de buna benzer yorumlar duydum. Dakika il bir işim yokta internet olayı olsaydı iyi olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnterente var. Benim söylediğim noktalar ve benzeri noktalara gittiğinizde Wİ-Fİ ağına bağlandığınız anda sizden ttnet kullanıcı adı ve şifre isteyecek. Bunu girdiğinizde internetiniz olacak. 600 dakika derken bağlı kalma süresini söylüyorum. Telefonla alakası yok.

İnterente var. Benim söylediğim noktalar ve benzeri noktalara gittiğinizde Wİ-Fİ ağına bağlandığınız anda sizden ttnet kullanıcı adı ve şifre isteyecek. Bunu girdiğinizde internetiniz olacak. 600 dakika derken bağlı kalma süresini söylüyorum. Telefonla alakası yok.
Tamam teşekkürler. Anladım ama benim işime yaramaz o zaman. :D

Daha uzun süredir var olan bir uygulama 4 yıl önce Wifi istasyonlarını kuruyorduk ki öncesi de vardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı