TTNET'den Superonline'a geçtiğimizde taahhüt cezasını ödüyorlar mı?

Blackbeard

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar bu aralar Turkcell firmasın'dan 2 kişi gelip bilgi veriyorlar, gelen arkadaşlar'ın dedikleri gibi taahhüt cezasını falan ödüyorlar mı ?

Son düzenleme:
Ben geçen yıl geçtim. Önce siz taahhüt cezasını ttnete ödüyorsunuz, ardından ödediğinize dair faturayı alıp SUPERONLINE' a götürüyorsunuz. Onlarda ödediğiniz bedel kadar size fatura kesmiyorlar.

Anladım hocam.Daha 1-2 ay önce TTNET ile sözleşme imzaladık 12 aylık Taahhüt parası çok çıkar galiba?

Taahhütte hangi maddelere imza attığını önemli, aldığınız hediyeler (usb, telefon, tablet) bunlar önemli. Arayıp müşteri hizmetlerini sorabilirsiniz.

Vallahi benim 4 Ağustos'ta bitti TTNet sözleşmem aynı gün Superonline'dan gelip bağlayacaklardı sözde yalvar yakar anca 8 Ağustos'ta geldiler sadece Digitürk'ü bağlayıp gittiler o günden beri internetin açılmasını bekliyorum bugün açacağız yarın derken 19 gün oldu. Arıyorum işleminiz devam ediyor diyor.

Geçersin Niravana.Bende o yüzden bi size soruyum dedim Emre zaten vazgeçtim film falanda indirmiyorum zaten

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı