TTNET'te ping yükseliyor

sedron

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, internetim TTNET ve CS:GO sunucuda oynarken 25 ping alıyorum genelde ve şu sıralar bazen pingim 100-150'ye yükseliyor yani kısacası internete drop giriyor.
Sebebi nedir ve çözümü var mıdır?

Merhabalar, internetim TTNET ve CS:GO sunucuda oynarken 25 ping alıyorum genelde ve şu sıralar bazen pingim 100-150'ye yükseliyor yani kısacası internete drop giriyor.

TTNET için gayet normal bir durum. Hem dünyanın en hızlı fiber internetini hem de en rezalet internetini aynı anda üretebilen tek marka :D.

4 Ay önce 25-30'du şimdi ise 70 lerdeydi. Anlık 250 pinglerde harika hizmetleri için teşekkür etmiyorum. Bu değerleri CS:GO'da alıyorum. Çoğu oyunda çoğrafi pingime göre 25-30 daha fazla ping alıyorum.

Aynını Türk Telekom'da yaşıyorum tam adam karşımda 200'lere çıkıyor normalde 50-60.
TTNET ile Türk Telekom aynı firma zaten. :)

Müşteri hizmetleri gerekli çalışmayı yapacaktır.

FIFA 21 Online oynarken saç baş yoluyorum ben de. Müşteri hizmetlerini arayınca da hiçbir sorun yokmuş gibi davranıyorlar.

Geri
Yukarı