TTnet'ten SuperOnline Fiber'e Geçiş

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
TTnet'in yavaş hizmeti ve sürekli kopan bağlantısı beni iyice çileden çıkardı. Oturduğum bina'nın SuperOnline Fiber internet desteklediği öğrenince hemen Turkcell bayisine gittim. 8 Mbps 50 GB AKN'lı internet ve telefona ayda 69 TL civarı bir ücret ödüyordum. SuperOnline 25 Mbps 100 GB AKK'li limitsiz paketi ise telefonla birlikte aylık 64 TL. (59 TL internet, 4.99 TL sabit telefon vergileri) SuperOnline TTnet'in taahhüt cezasını da ödeyeceğini söylüyor. 25 Mbps ve 100 GB AKK'li olan paket, ilk 3 ay 50 Mbps ve 250 AKK'li olarak kullanıcıya sunuluyor. Açıkçası yavaş olan TTnet'ten SuperOnline Fiber'e geçerek kaybedecek hiçbirşeyim yok. Sözleşmede fazla ilgimi çeken bir şey olmadı, 2 yılın bitiminde modemi geri alıyorlar. Taahhüt iptalinde ise 150 TL bağlantı ücreti ve kullandığınız süre boyunca yapılan indirimler ödeniyor.

uCzLUfj.jpg

76TR1nD.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Taşınmadan önce kullandım. Fiber altyapıyla birlikte kullanınca muhteşem oluyor. 100 Mbps kadar kullanabilirsin. Diğer bir avantajıda hızlı olmasına rağmen TTnetten daha ucuz. Kendine uygun paketi seçip kullanmaya başlayabilirsin. Gerçekten TTnet 'i aratmaz.

Binada fiber olduğunu nasıl öğreniyorsunuz acaba? Birde bende maalesef TTNET kullanıyorum ne zaman hızını ölçsem 5 Mb, yükleme hızını sorma bile, durmadan internet gidiyor. Binada fiber olmasada hızlı oluyor mu?

sp20m.png

Binada fiber olduğunu nasıl öğreniyorsunuz acaba? Birde bende maalesef TTNET kullanıyorum ne zaman hızını ölçsem 5 Mb, yükleme hızını sorma bile, durmadan internet gidiyor. Binada fiber olmasada hızlı oluyor mu?

Fiber İnternet Başvurusu | Bağlan - Turkcell Superonline

Uydunet Hizmet Alanları, Kablonet Hizmet Bölgeleri

TTNET Fiber Nerede? > İnternet > Bireysel > TTNET

Fiber hat olmadığı sürece hızlı olmaz. Yukarıdaki linklerden fiber olup olmadığını öğrenebilirsin.

Güncelleme, kapıya gelen Superonline elemanlarına herhangi imza ve bilgi vermeyin. Müşteri temsilcisinin verdiği gazla size olmayan şeyleri vaat edebiliyorlar. Resmi Superonline bayisine gidip geçiş yaptırın.

Superonline güncel bir kampanyası daha var gece kuşu kampanyası ile gece 12den sabah saat 6'ya kadar kota uygulanmadan limitsiz indirme yapabilirsiniz.

3 aylık 50 Mbps ve 250 GB AKN hediyesi'nin süresi doldu. Şuan paketi 25 Mbps ve 100 GB AKN'li olarak kullanıyorum. 280 TL TTnet'e taahhüt cezasını peşin ödedikten sonra 2-3 aydır SuperOnline faturası gelmiyor. Geçen ay faturanızın 9 TL olduğu için bir daha ki aya aktırılıyor diye mesaj geldi. TTnet'in taahhüt'ünü aylık 55 TL olarak ödüyorlar. Tahmin ettiğim kadarıyla 150 veya 200 TL ödeyecekler.

Vodafone Server'ı ;

3283917547.png

Tellcom server'ı ;

3283919475.png

FWqTNz6.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı