Tükenmemiş GTX 1660 Super Önerisi

Bütçe
2000-2800

Bu güvenli midir acaba? Stokta yokmuş şimdi fark ettim :(
Hocam AMD de de bulamadım zaten:(.stok yok maalesef. Stoklar geldiği zaman dolar büyük bir düşüş yaşadığı için daha uyguna alabilirsiniz.
Arkadaş şimdi istiyor toplayamazsam kazık bir sistem alacak ondan kurtarmaya çalışıyorum

O kadar kötü durmuyor aslında.

8K bütçeye RTX sistem toplarsınız da stok yok. Bence stoklar bitmeden alın. Diğer arkadaşlar da belirtsin yorumlarını ona göre karar verirsiniz. PSU kaliteli de SSD'yi pek bilmiyorum bir araştırma yaparsınız.
O kadar kötü durmuyor aslında.

Hocam kasa stokta kalmamış maalesef. Aşağıya inince fark ettim.

Hocam stok bekleyin. 8000 TL bütçeye 1660S hakaret olur. Bütçeyi zorlarsanız 3060 Ti, zorlayamazsanız 3060'lı bir sistem toplayabilirsiniz. Sadece stok beklemeniz yeterli. İsterseniz ekran kartı hariç parçaları önerebilirim. Stoklar yenilenince hızlı olursanız kaparsınız bir tane.

Hocam stok bekleyin. 8000 TL bütçeye 1660S hakaret olur. Bütçeyi zorlarsanız 3060 Ti, zorlayamazsanız 3060'lı bir sistem toplayabilirsiniz. Sadece stok beklemeniz yeterli. İsterseniz ekran kartı hariç parçaları önerebilirim. Stoklar yenilenince hızlı olursanız kaparsınız bir tane.
Arkadaş şimdi istiyor toplayamazsam kazık bir sistem alacak ondan kurtarmaya çalışıyorum

Hocam alacağı sistem tam olarak nedir? Bir de şu sistem de işlemciyi 2600 yapın, isterseniz 1660 Ti da ekleyebilirsiniz. SSD'yi de Samsung yapabilirsiniz. A400 kronik sorunluydu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı