Tüm oyunlarda 0xc000007b hatası

Warpz

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Şef Aşçı
Selam dostlar. Kısa bir süre önce "truckersmp 0x80072ee4" hatasıyla karşılaştım. Çözüm için birkaç saat delice uğraştım ve büyük bir hataya girişerek internet üzerinden system32-syswow64 klasörlerinin içerisine gelişi güzel yükleme yaptım.

Sonuç mu? Hatayı çözememekle kalmadım bir de üzerine diğer oyunlarımı bozdum. Şu anda bende yüklü olan Assasins Creed Revelations oyununa giremiyorum. Kısa süre önce Vampyr oyununu satın aldım ve bu hata yüzünden giriş yapamadım. Aynı sorunu PES2018'de de yaşıyorum.

Büyük bir pişmanlıkla DX onarımları, c++ onarımları, Framework onarımları, Windows güncellemeleri yaptım ama nafile. Hiçbir şey sorunumu çözmüyor.

Şu anda sadece LoL ve To the Moon oyunlarına girebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll silin, DirectX yükleyin.

Söylediklerinizi yaptım fakat DirectX'i yükledikten sonra alttaki görselle karşılaştım.

E haliyle önerilen ayarlarla yükleme seçeneğine tıkladım ve sonuç "Installations Failed;

Oyunumda da hala aynı hatayı almaktayım

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 32
  • indir.png
    indir.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Windows 7 kullandığınız için bu hataları alıyorsunuz. Çevrimdışı yükleme paketiyle deneyin, olmazsa DirectX hata raporunu aşağıdaki bağlantıdan yardım alarak paylaşın.

Öncelikle tüm yardımlarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı yükleme paketiyle de denedim ama aynı hatayı alıyorum.

Directx Loglarını paylaşıyorum, içine biraz baktım da hepsi hata vermiş. Baştan aşağı tamamen bozmuşum sanırsam. System32 ve WOW64'ü tamamen sıfırlayacak bir program olsa keşke :(

@166079 TeamViewer'ı açmaya çalışırken şu hatayla karşılaşıyorum. :)

Basit bir çözümü yoksa formatlama yoluna gideceğim, her şey için teşekkürler. Emeğine sağlık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 33
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı