Türk Telekom 100 Mbps paketi 49 Mbps hız veriyor

yunusemre_y

Centipat
Türk Telekom 100 Mbps paketi var ama 49 Mbps geçmiyor hiçbir türlü, paket yükselttirdikten sonra oldu. Modemim 300 Mbps'e kadar destekliyor.

Türk Telekom 100 Mbps paketi var ama 49 Mbps geçmiyor hiçbir türlü, paket yükselttirdikten sonra oldu. Modemim 300 Mbps'e kadar destekliyor.

Kablolu mu bağlantı yapıyorsunuz kablosuz mu ve 5GHz de mi kullanıyorsunuz 2.4 GHz de mi? Son olarak modeme ne kadar uzaklıktasınız?

Modeminizde 5G varsa 5G'ye bağlanıp deneyin.

300 Mbps dediğinize göre modeminiz eski ve sadece 2.4 GHz Wi-Fi destekliyor.
2.4 GHz Wi-Fi ile aldığınız hızlar normal.
Daha fazlasını istiyorsanız ya kablo kullanın ya da 5 GHz destekli cihazlar kullanın.

Kablolu mu bağlantı yapıyorsunuz kablosuz mu ve 5GHz de mi kullanıyorsunuz 2.4 GHz de mi son olarak modeme ne kadar uzaklıktasınız.

Her türlü denedim kablolu test edemedim ama modemin en yakınından denedim, 2 hattı da denedim 49'u geçmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Böyle gözüküyor.

300 Mbps dediğinize göre modeminiz eski ve sadece 2.4 GHz Wi-Fi destekliyor.
2.4 GHz Wi-Fi ile aldığınız hızlar normal.
Daha fazlasını istiyorsanız ya kablo kullanın ya da 5 GHz destekli cihazlar kullanın.

5 GHz var cihazda, onunla Max 49 ve 2.4GHz olanla 30'da kalıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-11-00-39-23-524-edit_com.android.chrome.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 46
Böyle gözüküyor.

5 GHz var cihazda onunla Max 49 2.4GHz olanla 30 da kalıyor.

Hmm garip muşteri hizmetlerini arayıp güzel bir modem kiralamanızı öneririm veya gelip bir kontrol yapsınlar.

Hmm garip muşteri hizmetlerini arayıp güzel bir modem kiralamanızı öneririm veya gelip bir kontrol yapsınlar.
Yeni değişitirdim modemi premium modem

Modemim :

TP Link VC15 11AX

.

Normal şartlarda modemin yanında 5GHz ile en düşük 80 Mbps falan almanız gerek altyapınız fiber mi?
Fiber daha gelmedi.

Normal şartlarda modemin yanında 5GHz ile en düşük 80 Mbps falan almanız gerek altyapınız fiber mi?
Fiber daha gelmedi.

Dosya Ekleri

• VX220-G2u-TRTT.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…