Türk Telekom 100Mbps Paketi Alınır mı?

Zakramoreas

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, yakın zamanda ISS'lere gelen(gelecek) zamlardan sonra bu işin ardı arkası kesilmeyeceğine karar verdim. Bundan dolayı taahhütlü bir paket düşünüyorum. Sizce bu paket alınır mı? Altyapım 80 Mbps destekliyor.

Daha önce Turknet kullanırken 75Mbps paketini sorunsuz kullanmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda ISS'lere gelen(gelecek) zamlardan sonra bu işin ardı arkası kesilmeyeceğine karar verdim. Bundan dolayı taahhütlü bir paket düşünüyorum. Sizce bu paket alınır mı? Altyapım 80 Mbps destekliyor.

Daha önce TurkNet kullanırken 75Mbps paketini sorunsuz kullanmıştım.

Tahadüt var diye zam yapılamazmı sanıyorsunuz sözleşmede hakkımız saklıdır diye bir nokta vurgulanıyor.

Turknet ile yıllardır olan beraberliğimize yarın itibariyle son veriyorum. Sebebi de son yaptıkları yapacaklari zam. En azından 24 ay kafam rahat olur. Turktelekom'u zerre kadar sevmesem de, matematik yapınca daha uyguna geliyor. Elveda @500498
Tahadüt var diye zam yapılamazmı sanıyorsunuz sözleşmede hakkımız saklıdır diye bir nokta vurgulanıyor.
Yüreği olan yapar. Sonra o yaptıkları zammı seve seve öderler merak etmeyin.
Turknet kalmanız daha iyi olacaktır.
Kalmasına kalırdık da, Turknet de artık F/P olmaktan çıktı. Önceden ucuzdu fiyatına göre hizmeti de kaliteliydi fakat artık büyüdüğünden mi bilmiyorum o eski cazibesi kalmadı.

Son düzenleme:
Buna bakın daha iyi;

Millenicom firması hem tahhütlü internet sağlıyor hem de Telekom firmasından daha uygun fiyatlı bir bakın derim.
Evet, kendilerini gördüm fakat iyi altyapıda bile şikayetler bir hayli fazla o yüzden emin olamadım. Sizin Millenicom hakkındaki fikriniz nedir?

Buna bakın daha iyi;

2022 Haziran'da NetSpeed'de zam yapacakmış, benzer fiyatlara geleceğini düşünüyorum. Bu konudaki fikirlerinizi öğrenmek isterim :)

Evet, kendilerini gördüm fakat iyi altyapıda bile şikayetler bir hayli fazla o yüzden emin olamadım. Sizin Millenicom hakkındaki fikriniz nedir?

Ben şahsen herkesin aksine hiçbir yan firmayı tercih etmiyorum ve Türk Telekom kullanıyorum ayrıca çok da memnunum. Ha Türk Telekom kullanmışım ha diğer yan firmaları. Ne fark edecek? Size özel ayrı bir altyapı mı çekiyorlar? Hayır. Telekom ne hizmet veriyorsa diğerleri de aynı hizmeti veriyor normal olarak. Kısaca hiç bir farkı olacağını sanmıyorum en azından Türk Telekom kendi müşterilerine ayrıcalıklı davranıyor onu tercih edebilirsiniz. Ama yine de komşularınıza bir sorun hangi servis sağlayıcıları kullanıyor, memnunlar mı ona göre geçiş yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı