Türk Telekom 12 Mbps 0 B/s ile indiriyor

C4rWeX

Decapat
Yer
Bilecik Bozüyük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Yaklaşık 1-1.5 sene önce Türk Telekom'da 8 MB sanırım -yanlış hatırlamıyorsam- hızında bir internet aldım fakat internete 100 TL ödememe rağmen çok düşük download alıyorum.

Bazen hiç indirmiyor bile indirsede 1-2 saniye 100B/s indiriyor. Sizce başka bir pakete mi geçmeliyim, yoksa başka bir internete mi geçmeliyim?

Hız tesi yaptım ve sonuç

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkanınız varsa Türk net'e geçin. Steam - epic - netflix - youtube gibi yerlerde bir şey izlerken / indirirken veya yüklerken en yüksek hızı Türk net sunuyor.

İmkanınız varsa TurkNet'e geçin. Steam - Epic - Netflix - YouTube gibi yerlerde bir şey izlerken / indirirken veya yüklerken en yüksek hızı TurkNet sunuyor.

Kendi adresimi sorgulattığımda 100 Mbps ve 8 Mbps'e Kadar Upload diyor downloadda kaç Mbps alırım?

Kendi adresimi sorgulattığımda 100 Mbps ve 8 Mbps'e Kadar Upload diyor downloadda kaç Mbps alırım?

Bilmiyorum, bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterir. Ancak aynı hızı alsanız bile, Türk net'de daha iyi deneyim yaşarsınız. Diğerleri gibi vanayı kısmıyor. Türk net alt yapısı olan yerde eviniz oldu mu bir de, inanılmaz hızlar sunuyor.

sen yine iyisin aynı gta yı ben 4 gündür indiriyorum ...

Bizim bölgede sanırım maxsimüm download alabilirim sanırım

Dosya Ekleri

• 1654803559693.png
    46,3 KB · Görüntüleme: 18
Altyapın 1000 Mbps destekliyor. Tavsiyem 200 lira bütçe var ise Netspeed 200 Mbps bak firma değiştirmek istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…