Türk Telekom 16 Mbps pakette 1.5 Mbps hız sorunu

yavuz5599

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta önce yeni bilgisayar aldım ve haliyle oyun yüklemek istedim ve Steam'de karşıma çıkan sonuç en yüksek 1.7 Mbps'le indirdiğimi gördüm. Bununla ilgili TTNET'i aradım ve halledeceğiz dediler. gelip gidiyorlar ama pek de bir şey fark etmedi. İnternet hızım olması gerektiği gibi mi? Onu da öğrenmek istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Alıntısı a.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
T1.413 mü? Çok eski bir ADSL modülasyonu bu. Bu yüzden çok yavaş hızlar elde ediyorsunuz. Belki sorun sokağınızdaki kabloların eskimesindedir veya mahallenizde gerçekten çok ama çok eski bir altyapı vardır. En az ADSL2 veya ADSL2+ olmalı ki iyi bir hız elde edebilesiniz.

T1.413 mü? Çok eski bir ADSL modülasyonu bu. Bu yüzden çok yavaş hızlar elde ediyorsunuz. Belki sorun sokağınızdaki kabloların eskimesindedir veya mahallenizde gerçekten çok ama çok eski bir altyapı vardır. En az ADSL2 veya ADSL2+ olmalı ki iyi bir hız elde edebilesiniz.
Karşı bina 85mpbt alıyor. Bunun için ne yapmalıyım

Nereden yazdın söyleye bilirmisin ben tiwiter kullanmıyorumda bi bilgim yok. Birde ne yazdın buraya atabilirmisin.

Sonuç alabildin mi?
Twitterdan yazdım cevap geldi sabahına da beni aradılar. Ama sonuca ulaşmadı. Hız yine aynı ne kadar sıkıntılı olduğunuzu siz görün bu firmanın. Ceo'su bile bir interneti düzeltemedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı