Türk Telekom 4.5G Rezilliği

SonicEffect0

Centipat
Daha fazla  
Sözde 4.5G yazıyor ama 2G hızında internet. Upload testi yapamıyor bile.
Screenshot_20220104-204548.png

Ben zamanında kullanıyordum. İstanbul'da merkezi yerlerde bile 4.5G çekmeyen bir operatör. 7 ay kullandım 2 defa 4.5G gördüm o kadar. İnternet hıız çok düşük 5Mbps dowload ve 0,35 upload ı geçtiğini görmedim. Anında değişmeni öneririm şu an Turkcell ile mobil veride 75-90 arası dowload 15-20 arası upload alabiliyorum.

Tabi bölgeye göre değişir, örneğin Turkcell en iyisi ama benim evimde en kötüsü. (0-0.5 mbps)

Vodafone hızda en kötüsü ama benim evde orta hızda. (3-40 mbps)

Turk Telekom Mobil genel olarak en kötüsü ama evimde en yüksek hızda. (20-80 mbps)

Hocam bunu sadece mobilde değil eve internet servisinde de yapıyor zamanında bende ev internetinin bilerek kısıtlandığını biliyorum tam bir rezillik.

Ben kendimi bildim bileli Türk telekomluyum hiç yaşamadım. Anlık hızım ise şu şekilde;

hız.png

Ben kendimi bildim bileli Türk telekomluyum hiç yaşamadım. Anlık hızım ise şu şekilde;

Eki Görüntüle 1261495

Hocam ben çok yaşadım stabil hız sağlamıyor bu ISS birçok ISS denedim bununki kadar sorun yaşamadım hız konusunda günde en az 3 4 defa modem resetliyordu bu rezil firma yüzünden. Ama yakın tadınıklarım da yaşadı bu olayları.

Hocam ben çok yaşadım stabil hız sağlamıyor bu ISS birçok ISS denedim bununki kadar sorun yaşamadım hız konusunda günde en az 3 4 defa modem resetliyordu bu rezil firma yüzünden. Ama yakın tadınıklarım da yaşadı bu olayları.

Demek ki bölgeden bölgeye verilen hizmet farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı