Türk Telekom 800 TL fatura geldi

İşsizEnes

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar maalesef ki Türk Telekom almak gibi bir hata ettik. 120 TL fatura ödedik 2 yıl boyunca en son tahaatüt bitti öyle böyle araya araya yeni tarifeye geçirdiler bizi 169 TL ödeyecektik ki taşınmamız gerekti 2021 Temmuz ayında yeni eve taşındık ama altyapı olmadığı için geçiremedik interneti maalesef ki 9 ay fatura çıktı ama birkaç ay boyunca arayıp durdurabildik faturayı ve sonucunda toplam 791 TL fatura çıktı(normalde 391 TL idi ama ödemediğimiz için katlandı maalesef) kullanamadıgımız internetin faturasını ödemedik altyapıya da başvurduk ama çekmiyorlar altyapı ondan kullanamıyoruz tüketici hakem heyetine başvurmak istedim ama ikametgah degistirmem gerekiyormuş ama yapamıyorum e-Devlet uzerinden dolu konut için değiştirmeye girdiğimde SMS dogrulama istiyor ama olmuyor hiçbir şekilde adres vb. değişitremiyorum. Ne yapabilirim tüketici hakem heyeti dışında?

Bende Tivibu kullanıyordum 1 ay sonra SMS yollamadılar , ayda 80 TL di şimdi bir SMS gönderdi 200 TL neymiş faturayı ödemedik diye haber etseydin.

Cimer direkt cumhurbaşkanlığı iletişim merkezidir. Sorunlarınızı ve tüketici hakem heyetine başvuramama sebeplerinizi yazarsanız ilgileneceklerdir. Fakat biraz uzun sürebilir dönüş yapmaları. Benim şikayetime 2 sene sonra dönmüşlerdi. Bir yakınıma 3 ayda döndüler.

Cimer direkt cumhurbaşkanlığı iletişim merkezidir. Sorunlarınızı ve tüketici hakem heyetine başvuramama sebeplerinizi yazarsanız ilgileneceklerdir. Fakat biraz uzun sürebilir dönüş yapmaları. Benim şikayetime 2 sene sonra dönmüşlerdi. Bir yakınıma 3 ayda döndüler.

Umarım kısa sürede dönerler yoksa yasal işlem başlatılacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı