Türk Telekom ADSL başvuru nasıl yapılır?

Rality

Hectopat
Binamda VDSL, fiber hiçbir türlü yok 3 aydır bir şey yapmadılar bende bu durumdan bıktım idarelik ADSL internet geçmek istiyorum süreç nasıl oluyor ne yapmam gerekli?

Kanser olma sebebi geçme derim. Ama Turkcell'in fiberi için imza falan toplamayı deneyebilirsiniz. O zaman kolaylık sağlıyorlar genelde.

Binamda VDSL, fiber hiçbir türlü yok 3 aydır bir şey yapmadılar bende bu durumdan bıktım idarelik ADSL internet geçmek istiyorum süreç nasıl oluyor ne yapmam gerekli?
Telekom'u veya herhangi bir operatörü, ne kullanacaksanız arayın, altyapı sorgulasınlar, adsli görsünler, ona göre başlatın hizmeti.

Kanser olma sebebi geçme derim. Ama Turkcell'in fiberi için imza falan toplamayı deneyebilirsiniz. O zaman kolaylık sağlıyorlar genelde.

Hocam en azından 16 Mbps alayım şu anki internetim 3 Mbps.

Telekom'u veya herhangi bir operatörü, ne kullanacaksanız arayın, altyapı sorgulasınlar, ADSL'i görsünler, ona göre başlatın hizmeti.

ADSL yoksa nasıl başvuru yapacağım işte.

ADSL yoksa nasıl başvuru yapacağım işte.
Niye olmasın? Arayın, adresi verin, ne altyapı varsa, port varsa, onun üzerinden işlem yapar, yoksa zaten sistemden ilerleyemez.

1697317167546.png

Port falanda yok işte.

Niye olmasın? Arayın, adresi verin, ne altyapı varsa, port varsa, onun üzerinden işlem yapar, yoksa zaten sistemden ilerleyemez.

O zaman sıkıntı. Bir arayın sorun, altyapı kiminse onu arayın hatta. Ne görüyorlar bir de onlar söylesin. Port eklettirme talep edebilirsin ama sanmam etkisi olacağını. Bir şey yapamazsın çoğu ihtimalde. Baya bir kişi toplaman lazım.

O zaman sıkıntı. Bir arayın sorun, altyapı kiminse onu arayın hatta. Ne görüyorlar bir de onlar söylesin. Port eklettirme talep edebilirsin ama sanmam etkisi olacağını. Bir şey yapamazsın çoğu ihtimalde. Bayağı bir kişi toplaman lazım.

Hocam toplayamam ki apartman 3 katlı her katta 1 hane yaşıyor 1 kişi daha toplarım o kadar daha fazla çıkmaz.

Geri
Yukarı