Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Babam bana akıllı çocuk saati almıştı (telefon olsa iyiydi de neyse) 2 sene önce. taahhüdü geçen günlerde bitti. Taahhütsüz olarak bu paketi kullanmaya başladım. Mesaj gelince babam çarşıda olunca sormuş. Bir daha da taahhüt yapmıyorlarmış. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradık. Aynısını dediler. Taahhütsüz de bomba gibi bir faturayla cehennem olabilir. Turkcell geçelim deyince de akıllı saat diye bayi taşımıyoruz dedi. Ne yapalım? Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Normal hatta mı çevirsek, taahhütsüz mü kullansak, normal hatta çevirip operatörü mü taşısak? Yardımcı olur musunuz? Biz Turkcell taşımayı düşünüyoruz ama bunu nasıl yapacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Daha doğrusu Türk Telekom'daki taahhütsüz akıllı saat hattını taahhütsüz telefon hattı yapıp mı Turkcell'e geçmemiz gerekiyor? Çünkü bir Turkcell bayisi çocuk saati hatlarını taşımıyoruz dedi.
Evet aynen dediğin gibi yapılması gerek. Ama dikkat edin geçtikten sonra 1-2 fatura gelebilir.
Hattı akıllı saat olarak aldığınız için o hat sadece akıllı saatlerde iş görür telefona takıp kullanırsanız ve tespit edilirse ceza yiyebilirsiniz. Kısacası en iyisi hattı iptal ettirmek. Şu an Turkcell bir hat alır iseniz 465TL gibi bir ücret ödemelisiniz.
Not: Turkcell bayisinde çalışıyorum.

Hattı akıllı saat olarak aldığınız için o hat sadece akıllı saatlerde iş görür telefona takıp kullanırsanız ve tespit edilirse ceza yiyebilirsiniz. Kısacası en iyisi hattı iptal ettirmek. Şu an Turkcell bir hat alır iseniz 465TL gibi bir ücret ödemelisiniz.
Not: Turkcell bayisinde çalışıyorum.
Anlamadınız sanırım. Akıllı saat kullanılmaya devam edecek. Ama telefon hattını akıllı saate takıp mı kullansak diye düşünüyorum. Bir de numaramın değişmesini istemiyorum.

Anlamadınız sanırım. Akıllı saat kullanılmaya devam edecek. Ama telefon hattını akıllı saate takıp mı kullansak diye düşünüyorum. Bir de numaramın değişmesini istemiyorum.
Pardon tahaddut yenilenmiyor ise evet normal faturasız hatta çevriliyor ise yapın sonra saatte kullanın.

Pardon tahaddut yenilenmiyor ise evet normal faturasız hatta çevriliyor ise yapın sonra saatte kullanın.
Daha doğrusu Türk Telekom'daki taahhütsüz akıllı saat hattını taahhütsüz telefon hattı yapıp mı Turkcell'e geçmemiz gerekiyor? Çünkü bir Turkcell bayisi çocuk saati hatlarını taşımıyoruz dedi.

Evet aynen dediğin gibi yapılması gerek. Ama dikkat edin geçtikten sonra 1-2 fatura gelebilir.

Çözüm

Geri
Yukarı