Türk Telekom Alt yapıyı 2 yıldır yapmıyor

Katılıyorum 130tl gerçekten abartı bir fiyat. Bir tek upload bakımından iyi fakat 130 TL için kesinlikle değmez.
aynen bi atsanız güzel olur
Birde bir şey sorucam VDSL bağlantı istiyorum diyeceğim değil mi ? Adsl bağlantı var şu an
Bu twit gördüğünde iletişim no ve adresinizi isteyecektir. Gelişmeleri yazarsınız umarım.
Cevap verirsen sevinirim

Son düzenleme:
Hocam fiber bağlıyorlar.
aynen bi atsanız güzel olur
Birde bir şey sorucam VDSL bağlantı istiyorum diyeceğim değil mi ? Adsl bağlantı var şu an

Cevap verirsen sevinirim
konuşmaları atar mısın nasıl bir tavır sergilememiz gerekiyor dostum lütfen.
Bundan sonra Dmden iletişim numaramı ve adresimi attım. Cuma günü direği bağladılar ve pazartesi günüde modemi bağladılar. Salı günü İnterneti kullanmaya başladım.

Dosya Ekleri

• IMG_20200224_110356.png
    IMG_20200224_110356.png
    90,9 KB · Görüntüleme: 55
Hocam fiber bağlıyorlar.

Bundan sonra Dmden iletişim numaramı ve adresimi attım. Cuma günü direği bağladılar ve pazartesi günüde modemi bağladılar. Salı günü İnterneti kullanmaya başladım.
Ben böyle bir şey yazmıştım yanlis bir şey mi yazdım
Hocam fiber bağlıyorlar.

Bunu yazmadan önce adresimi ve telefon numaramı istedi attım ardından bunları yazdım

Dosya Ekleri

• _20200224_112823.jpg
    _20200224_112823.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 60
Türk Telekom binanın kablolama ve internet altyapısını kontrol edip onay verirse binaya iskan alınabiliyor. Bu bağlamda muhtemelen ya yapılmıştır kablolaması öylece duruyordur, ya da bu kablolama bağlantısı yapılmamıştır. Müteahhit ile görüşmenizde fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı