Türk Telekom altyapı süreci nasıl işliyor?

Ne yazmalıyım 3 ay önce başvuru yaptım hala bakılmadı tarzında mı?
Evet, yani buraya ne yazdıysanız açıklayın güzelce E-Devlet ile giriş yapın şikayet oluşturun. Şikayet oluşturun firma faaliyet alanından, ''Sabit internet hizmetlerini'' seçin daha sonra İşletmeci ''TTNET'', konuyu seçin ''Abonelik işlemleri'', mahalleni vs yazarsınız daha sonra şikayet metnine ise buradaki şeyleri yaz sonunda bence tekrar açık adres ve telefon numaranı yaz.

Evet, yani buraya ne yazdıysanız açıklayın güzelce e-Devlet ile giriş yapın şikayet oluşturun. Şikayet oluşturun firma faaliyet alanından, "sabit internet hizmetlerini" seçin daha sonra işletmeci "TTNET", konuyu seçin "abonelik işlemleri", mahalleni vs yazarsınız daha sonra şikayet metnine ise buradaki şeyleri yaz sonunda bence tekrar açık adres ve telefon numaranı yaz.

Peki yaptığımda ne gibi değişiklikler olur dikkate alırlar mı yani?

Başka önerisi olan var mı?

En mantıklı ilerleme şekli bu yani başka yapacak bir şey yok en net cevabı buradan alırsın.

Merhaba konuyu yeniden açıyorum şikayet sayfasından yazdım ve bana şu cevabı verdiler:
İletmiş olduğunuz talebinizle ilgili gerekli incelemeler tamamlanmıştır. İnternet hizmetinden yararlanmak istediğiniz adreste henüz internet altyapımızın bulunmadığını üzülerek paylaşmak isteriz. Altyapı talebinizi kayıt altına alabilmemiz ve altyapı çalışmalarımız tamamlandığında size kısa mesajla bilgilendirme yapabilmemiz için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunmanız durumunda altyapı çalışmalarımız tamamlandığında tarafınıza kısa mesajla bilgilendirme yapılacaktır.

Zaten başvuru yaptım aradım fakat hangi konuyu seçeceğimi bilemedim neleri seçmem gerekli ev altyapıyla ilgili bir şey demiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı