Türk Telekom altyapısı gözükmüyor

qualfy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir durum hakkında tavsiyelerinize ihtiyacım var. Binamda VDSL altyapısı var fakat hiçbir internet sağlayıcısından bu bilgiyi doğrulayamıyorum. Bunu nereden biliyorum derseniz yanımda arkadaşım oturuyor ve VDSL altyapısı ile 50 Mbps down 12 Mbps upload alıyor. Türk Telekom'u aradığımda dairemde de bana VDSL altyapısıyla internet sağlayabileceklerini söylüyorlar fakat başka hiçbir internet sağlayıcısında bu bilgiye erişemiyorum. Türk Telekom müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum desteğe bağlanamıyorum. Bu problemi nasıl çözebilirim? Nasıl bir yol izlemeliyim? Son çare Türk Telekom geçeceğim.

En sağlıklı yöntem bölgenizdeki Türk Telekom ofisine bu konuyu danışmaktır. Daha kolay çözüm yolu olacaktır. Müşteri hizmetlerine bağlansanız da size klasik cevaplar verebilirler.

En sağlıklı yöntem bölgenizdeki Türk Telekom ofisine bu konuyu danışmaktır. Daha kolay çözüm yolu olacaktır. Müşteri hizmetlerine bağlansanız da size klasik cevaplar verebilirler.

TurkNet desteği etiketlesem yardımcı olabilirler mi acaba?

Bölgemdeki türk telekom ofisini ilçe olarak mı aratmalıyım ?

Geri
Yukarı