Türk Telekom altyapısından Superonline altyapısına geçmek

Maesttr0

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Aktif olarak Türk Telekom altyapısı kullanıyorum. Taahhütüm az kaldı. Binanın girişte Superonline kutusu var. Millenicom sitesinde altyapı sorgulattığımda Superonline altyapısı ile 100 Mbps hız alacağım yazıyor. Altyapı değişikliği olacağı için kurulum ücreti olur mu? Bu şekilde Millenicom kullanan varsa ping değerleri nelerdir?
Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle söyleyeyim, oturduğun yere bağlı olarak kampanyalar olabilir. Mesela ben yeni bir binaya taşındım. Superonline geldi taahhütünüzü bozun 500 tlsini biz verelim ayda 80 liraya modem kurulum ücreti olmadan 25 mb fiber bağlayalım dediler. TT ile yeni taahhüt yaptığım için vazgeçemedim. Daha yeni bir yerleşim yerine taşınan bir tanıdık, TT'nin 50 mb sınırsız fiber internetini 100 tlye kullanıyor. Ben 12 mb sınırsız fiberi 95e kullanıyorum. Haziranda bitecek sözleşmem. Aradıklarında aynen bunları söyleyeceğim ve kabul ediyorsanız banada 50 mb 100 tl yapın yoksa sözleşme yenilemiyorum diyeceğim. Yazı uzadı ama kısaca şöyle; kimden ne koparırlarsa onlar için kârdır. TT seviyorsan onları zorla tehdit et. Mutlaka güzel bir paketi ucuza alırsın. Superonlinede iyidir zaten TT altyapısını kullanıyor. Kampanyalardan yararlanıp modem ve kurulum bedava şekilde onlardan da faydalanabilirsin. Ayrıca önceden bir kaç kez arayıp bilgi iste. Sana kendileri dönüş yapacaktır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı