Türk Telekom bakım çalışmasından sonra internet gelmedi

4 aydır internetim kesikti arıyorum çalışma var diyorlar ekipler ilgilenecek yakın zamanda sorununuz çözülecek gibi boş beleş şeylerle oyalandık. En son kafam bozuldu 2 3 kişiye anlattım durumu :) buraya gelen ekibi çektik kenara size bir şey söyleyeyim mi yarın sabah netimiz gelmişti. Bazen işe yarıyor hahaha.
Gördüğüm yerde yapışacağım yakalarına. Adamlar durup dururken bizim apartmana gelip interneti kesiyor. Arayınca da ekiplerimize bildiriyoruz bilmem ne. Saçmalık komple.

Gördüğüm yerde yapışacağım yakalarına. Adamlar durup dururken bizim apartmana gelip interneti kesiyor. Arayınca da ekiplerimize bildiriyoruz bilmem ne. Saçmalık komple.

Diyorum ya sevgili hocam bizleri bıktırdı dedim ne olacaksa olsun. Bunların üstlerine çullanınca tırsıp hemen ekip çağırdılar 2 saatte sıkıntımızı çözdüler. Sizi arayıp yok efendim çalışma var yok efendim arıza ekibimiz inceliyor ws bunlar hurafe. ekipler geliyor kahvede çay içip basıp gidiyorlar arabayı da arıza yerine bırakıyorlar ki güya orada çalıştığımız gözüksün diye tam bir durziler.

Valla bizim de direk yıkılmıştı bir hafta gelen olmadı bölge müdürlüğüne gidip sürekli taciz ettim en son karşı direkten kablo çektirdim valla. Yıkılan direk hala yerde yatıyor 😂

Kablo hırsızlığı olmuş mahallede, öyle diyorlar. Bizim apartmana uğrayan adamlar da internet var mı diye bakmaya gelmiş. Bunlara kalırsa aylarca getirmezler muhtemelen, ne yapacağız bilmiyorum. Konu tekrarı yapmam lazım video izleyemiyorum. Çıldırmalık.

Kablo hırsızlığı olmuş mahallede, öyle diyorlar. Bizim apartmana uğrayan adamlar da internet var mı diye bakmaya gelmiş. Bunlara kalırsa aylarca getirmezler muhtemelen, ne yapacağız bilmiyorum. Konu tekrarı yapmam lazım video izleyemiyorum. Çıldırmalık.

Hocam asla inanmayın yeni uydurdukları yalandır bu yok kablo çalındı yok saha dolabında e kartlar yandı ws bunlara inanmayın ciddi söylüyorum. Gidin abi TTNET'e genel merkeze 2. 3 kişi alın anlatın durumu yaparlar yoksa sizin iş çok zor. TTNET'ten bahsediyoruz :D

Hocam asla inanmayın yeni uydurdukları yalandır bu yok kablo çalındı yok saha dolabında e kartlar yandı ws bunlara inanmayın ciddi söylüyorum. Gidin abi TTNET'e genel merkeze 2. 3 kişi alın anlatın durumu yaparlar yoksa sizin iş çok zor. TTNET'ten bahsediyoruz :D
Hocam yalan söylemiyorlar, kontrol ettim hakikaten 15 metre civarında kablo çalınmış. Apartmana girdiği yerden koparmışlar, diğer ucunu da 15 metre kadar ileriden kesmişler. Çalan ucube o kadarcık kablodan kaç para kazanacağını düşünüyor bilmiyorum, keşke karşıma çıksaydı.

Babamın TT'de bir tanıdığı varmış bu arada, halledecek sanırım.

15 gün sürdü tamir etmeleri. Buna da şükür, 30 Kasım'a kadar düzelteceğiz diyorlardı başlarda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı