Türk Telekom Boş Port Yok Sorunu

adil02

Hectopat
Daha fazla  
İnternet bağlatmak istiyoruz Öğrenciyiz Küçükçekmece'de ikamet etmekteyiz yalnız internete başvuru yapmaya gittiğimiz de her firmadan maalesef boş port yok cümlesiyle karşı karşıya kalıyoruz. Evimiz de telefonlar da çekmiyor ev de ev arkadaşımla beraber sıkılmaktan öldük. Allah rızası için bize bir çözüm sunun port ile ilgili biz de kurtulalım şu illet sorundan. NOT: 1 yıldır bu sorun Küçükçekmece İnönü Mahallesinde devam etmekteymiş.
Acil Yardım Lütfen.

Son düzenleme:
İnternet bağlatmak istiyoruz Öğrenciyiz Küçükçekmece'de ikamet etmekteyiz yalnız internete başvuru yapmaya gittiğimiz de her firmadan maalesef boş port yok cümlesiyle karşı karşıya kalıyoruz. Evimiz de telefonlar da çekmiyor ev de ev arkadaşımla beraber sıkılmaktan öldük. Allah rızası için bize bir çözüm sunun port ile ilgili biz de kurtulalım şu illet sorundan. NOT: 1 yıldır bu sorun Küçükçekmece İnönü Mahallesinde devam etmekteymiş.
Acil Yardım Lütfen.
Bana ulaşır misin hocam

Dostum bu konuda önerim yok ama sıkılmaktan kurtulmak için arkadaşınla beraber Monopoly alabilirsiniz, sıkılmazsınız belki. :D

Bana ulaşır misin hocam

Tabii ki mesaj atıyorum hemen.
Bana ulaşır misin hocam

nasıl ulaşabilirim acaba?
Türknet'e başvurmayı denemelisin. Sanal İP ile belki ayarlarlar bir şekilde

Turknete başvuru yaptım port açıldı dedi Turktelekom yalnız abonelik işlemlerim devam ederken tekrardan port yok işlemleriniz gecikecek diye mesaj geldi modemi aldık bekliyoruz sefil sefil Öğrenciyiz ama Çok Reziliz. Acil Yardımcı Olabilecek Varsa Çok Sevinirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı