Türk Telekom direk dikmiyor

bekocangs56

Kilopat
Daha fazla  
Yazlığımıza internet bağlatıcaktık. Bulunduğumuz sokakta 1 ev yanımızda hat var ancak uzak olduğu için oradan çekilemeyeceğini, direk dikilmesi gerektiğini söylediler. Ertesi gün geldiklerinde tek ev olduğu için direk dikilmeyeceğini söylediler. Bu süreçte ne yapmamız lazım? Gerçekten sinir bozucu bir durum. Bu sorun gerekli yerlere şikayet edebiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden direk ve çekme ücretini kabul edene direk dikiyorlardı. Ücret talep ettiler mi?

Açık Kapı sitesine şikayet edebilirsin.
Neyi nereye şikayet ediyorsun. Bi git işine be. Adam kar edemeyeceği belli olduğu için dikmiyor. Sen kar edemeyeceğini bildiğin bir işe girişir misin onlarınki de aynı iş. 1 bina için direk dikmeye gerek yok.

Neyi nereye şikayet ediyorsun. Bir git işine be. Adam kar edemeyeceği belli olduğu için dikmiyor. Sen kar edemeyeceğini bildiğin bir işe girişir misin onlarınki de aynı iş. 1 bina için direk dikmeye gerek yok.

Kardeşim böyle saçma iş mi olur? Bu ekibin sorunu mu yoksa Türk Telekom şirketinin politikası mı? Anlamış değilim.

Kardeşim böyle saçma iş mi olur? Bu ekibin sorunu mu yoksa Türk Telekom şirketinin politikası mı? Anlamış değilim.
Türk Telekom'un politikası. Müdür tanıdığım var TT'de oradan biliyorum. Adamlar kar etmeyeceği yere yatırım yapmıyorlar gayet açık bir politika bence değil mi ?

Türk Telekom'un politikası. Müdür tanıdığım var TT'de oradan biliyorum. Adamlar kar etmeyeceği yere yatırım yapmıyorlar gayet açık bir politika bence değil mi ?
Saçmalık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…