Türk Telekom düşük hız

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Forumda beni geçebilecek tanımıyorum. Neden böyle? Daha dün şikayet ettim. 8 Mbps download alıyorum diye. Bugün daha kötü.

Demek ki bazen yetinmek lazım kaşınmayın (!) Şaka bir yana tekrar "Müşteri Hizmetleri" adı altında telefonu açınca müzik dinlediğimiz yeri aramayı, modemi kapatıp açmayı veya resetlemeyi deneyebilirsiniz. Bizim de hızlarımız 2 haftadır düşük, bazen 1 Mbps Download alıyorum. İnternet gün içinde gelip gidiyor.

İnşallah hocam.

Hocam bende TürkTelekom kullanıyorum bende de bazen internet gidiyor, bazen ise internetim 8 megabitten 3 megabite düşüyor. TürkTelekom işte. Arayın düzeltirler. Ben öyle yapıyorum.

@Callisto1232 neden kızgın ?

Hocam müşteri temsilcisinden çok medet ummayın, en yakın zamanda Türk Telekom'dan kurtulmayı deneyin. Kolay gelsin.

İnşallah hocam.

Hocam bende Türk Telekom kullanıyorum bende de bazen internet gidiyor, bazen ise internetim 8 megabitten 3 megabite düşüyor. Türk Telekom işte. Arayın düzeltirler. Ben öyle yapıyorum.

Buna rağzıyım artık Türk Telekom hakkındaki nefretimizi bir yere kusmamız lazım.

Benim de aylardır 19:00 ile 00:00 arası download hızım düşüyor ve ping giriyor. Müşteri hizmetleri hep haklı. TT çok iyi hizmet sağladığı için onlara layık bir kullanıcı olamadığımı düşünüyorum bazen.

Türk Telekom kullanıp da hiçbir şikayeti olmayan sadece ben mi varım ben çok memnunum evde 6 kişi bağlı 24mbp internet var sonuçlar=
İnternetin hiçbir zaman kesildiğini, koptuğunu vb. olduğunu görmedim.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-13_212727.png
    50,1 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…