Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden Vodafone Net nasıldır?

omer_hatay

Hectopat
Makaleler
1
Şu anda TurkNet kullanmaktayım ve yer yer 120Mbps indirme hızlarına ulaşıyorum. Fakat fiyat zamlanacağı için taahhütlü bir pakete geçmek artık daha mantıklı geliyor. Vodafone net vadettiği hızları sunuyor mu? Ping farkı yaratır mı? Taahhütlü internete geçmeli miyim?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler, benim gibi başkalarınında fikir edinmesi dileğiyle.

Şu anda TurkNet kullanmaktayım ve yer yer 120Mbps indirme hızlarına ulaşıyorum. Fakat fiyat zamlanacağı için taahhütlü bir pakete geçmek artık daha mantıklı geliyor. Vodafone net vadettiği hızları sunuyor mu? Ping farkı yaratır mı? Taahhütlü internete geçmeli miyim?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler, benim gibi başkalarınında fikir edinmesi dileğiyle.
VodafoneNet'teki kronik ping sorunu, kopmalar, söylediği hız vaadini yerine getirememe, bilgi fakirliğindeki müşteri hizmetleri ve daha fazlası... TurkNet'te kalmanızı öneririm. Sakın taahhütlü bir tarifeye geçmeyin.

Turknet'e her yıl zam geliyor. Bu sene 140tl oldu seneye belki 160tl'nin üstüne çıkabilir. Turknet diğer sağlayıcılara göre fiyat avantajıyla öne çıkıyordu. Ama artık taahhütsüz olması ve TurkTelekom ile aynı fiyata hizmet vermesi herhangi bir avantaj sağlamıyor. Hatta 50mbps ve altı kullananlar için dezavantaj sağlıyor.

100mbps olan paketi kullanıyorum, taahhütlü başka paket önerilerine açığım.

Yeni konular

Geri
Yukarı